REKLAMI GEÇ

Diş Hastanesi’nde Ramazan mesaisi

Diş Hastanesi’nde Ramazan mesaisi

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan mesaisi başladı. Hastane, Ramazan ayı boyunca oruç tutan vatandaşların iftar sonrası diş tedavilerini yaptırabilmeleri için 21.00-24.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mayıs 2017 Pazartesi, 15:10

2015 yılında hizmet vermeye başlayan ve kadrosunda 89 diş tabibi 7 de uzman hekim bulunduran Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nden Ramazan ayında oruç tutan vatandaşlar için mesai düzenlemesi yapıldı.

Hastanede Ramazan ayında oruç tutan vatandaşların mağdur olmaması için iftardan sonra 21.00-24.00 saatleri arasında ek mesai uygulaması başlatıldı. Her gün bir vardiyacı ve bir nöbetçi hekimin olduğu Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan ayı boyunca iki hekim daha eklenerek toplamda 4 hekim nöbette olacak.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz. Dr. Berna Öztürk, geçen yıl uygulamaya koydukları Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ndeki ek mesai uygulamasına bu yıl da devem edeceklerini belirterek, gece 24.00’e kadar 4 hekimin görevi başında olacağını söyledi.

Öztürk, “Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemizde her gün bir vardiyacı bir de nöbetçi hekimimiz hizmet vermekteydi. Ramazan ayında oruç tutan hastalarımızın mağdur olmaması için akşamları iki hekimle hizmet veren hastanemizde hekim sayısını 4’e çıkardık. Böylelikle ramazan ayı boyunca gündüz saatlerinde oruç tutan ve diş tedavisine gelemeyen vatandaşlarımız iftardan sonra hastanemize gelerek dişlerini yaptırabilirler. Ek mesai uygulamasının yürütülmesinde emeği geçen diş hekimlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı