Başkan Zolan patlamada yaralanan hemşireyi ziyaret etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkan Zolan patlamada yaralanan hemşireyi ziyaret etti

Başkan Zolan patlamada yaralanan hemşireyi ziyaret etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sabah saatlerinde Servergazi Devlet Hastanesi’nde meydana gelen patlamada yaralanan sağlık çalışanlarını ziyaret etti, geçmiş olsun dileğinde bulundu, yönetimden duruma ilişkin bilgi aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Mart 2017 Perşembe, 15:23

Sabah saatlerinde hasta nakli sırasında oksijen tüpünün patlaması sonucu Dr. Gökhan Peker, hemşire Aysen Gök ve hasta bakıcı Gülsen Dalkara yaralanmıştı.

Durumu ciddi olan Dr. Gökhan Peker Denizli Devlet Hastanesi yanık ünitesinde tedavi altına alınırken, hemşire Aysen Gök de çalıştığı Servergazi Devlet Hastanesi’nde tedavi altında tutuluyor.

Patlamanın ardından Servergazi Devlet Hastanesi’ne giden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hemşire Aysen Gök’ü ziyaret etti. Yaralı hemşireye geçmiş olsun temennisinde bulunan Zolan bir süre sohbet etti. Hemşire Aysen Gök, yaşananları anlattı.

Başkan Zolan, yaralı hemşireyi ziyaretinin ardından hastane yönetimiyle de bir araya geldi. Başkan Zolan, patlamayla ilgili bilgi aldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı