Denizli'de muhtarlara Kovid-19 aşısı yapılmaya başlandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’de muhtarlara Kovid-19 aşısı yapılmaya başlandı

Denizli’de muhtarlara Kovid-19 aşısı yapılmaya başlandı

Denizli’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde aşılamada öncelikli gruplar arasına dahil edilen muhtarlara ilk doz aşıları yapılmaya başlandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:24

Salgınla mücadele kapsamında randevu alarak Denizli Devlet Hastanesine gelen Zeytinköy Mahallesi Muhtarı Serkan Kar, kendilerine de aşıda öncelik tanınmasından dolayı yetkililere teşekkür ettiğini belirtti.

Sürekli insanlarla içli dışlı olduklarını ifade eden Kar, “Bir an önce bu salgından kurtulup hayatımızın normalleşmesi için aşı olmamız gerekiyor. Muhtarlar olarak bizim de aşılamada öncelikli gruplar arasına alınmamız nedeniyle randevu alıp aşılarımızı yaptırdık. Sırası gelen herkese aşılarını yaptırmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Karakurt Mahallesi Muhtarı Kadir Kıvrak da muhtarlar olarak Kovid-19 aşılarını yaptırdıklarını, ikinci dozun ardından hastalığa karşı kendilerini daha güvende hissedeceklerini belirtti.
Aşağışamlı Muhtarı Halil Solak ise aşıda öncelikli gruba alındıkları için devlet büyüklerine teşekkür etti. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

EVREN   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 08:39

ÇALIŞAN İŞÇİLER EMEKÇİLER AŞI OLMAZKEN MUHTAR NASIL AŞI OLABİLİR YAAA………

can   -  Bağlantı 5 Mayıs 2021, 17:41

Öğretmenlerin hepsi aşılanmayı bitirmişti. Sıranın muhtarlara gelmesi çok sevindirici.

Maaşınıdolarla mı alıyorsun?   -  Bağlantı 5 Mayıs 2021, 17:39

Öğretmeninden önce muhtar aşılamak!!!

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı