REKLAMI GEÇ

Dr. Daşçıoğlu’nun ismi toplantı salonunda yaşayacak

Dr. Daşçıoğlu’nun ismi toplantı salonunda yaşayacak

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yönetim Kurulu, bir süre önce genç yaşta hayatını kaybeden Dr. Kemal Daşçıoğlu’nun adını toplantı salonuna verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2019 Pazartesi, 13:27

PAÜ yönetimi, genç yaşta geçirdiği ameliyat sonrası hayatını kaybeden Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Kemal Daşcıoğlu’nun ismini anabilim dalı toplantı salonuna verdi ve salonun adı “Dr. Kemal Daşcıoğlu Toplantı ve Eğitim Salonu” olarak ölümsüzleştirildi.

Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı’nda düzenlenen törene Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı ve Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Tuncel, merhumun eşi Prof. Dr. Ayşegül Daşcıoğlu, öğretim elemanları ile öğrencileri katıldı.

Törende konuşan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, “Kemal hocanın son öğrencileri olarak mezarlığı ziyaret ettiniz ve mezuniyet töreninizi orada yaptınız. Bizler de fakülte yönetimi olarak anabilim dalı toplantı salonuna Kemal hocamızın adını verme kararı aldık ve mezun olup gitmeden burayı sizlere armağan etmek istedik” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı