REKLAMI GEÇ

Egekent Hastanesi hizmete girdi

Egekent Hastanesi hizmete girdi

Denizli’nin en eski özel hastanelerinden birisi olan ve yönetimi değişen Ege Hastanesi’nin yeni yönetimi, bundan böyle Ege Kent Hastanesi olarak hizmet edecek olan hastanenin hekimleri ile birlikte lansman toplantısı yaptı ve hastaneyi tanıttı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Kasım 2019 Pazar, 14:19

Denizli’nin en eski özel hastanelerinden Özel Ege Hastanesi, yeni hekim kadrosu ve ‘sağlıkta kalite, öncelik insan’ sloganıyla Özel Ege Kent Hastanesi olarak hizmete başladı. Hastanenin lansmanı hekim kadrosu ve yeni yöneticileriyle yapıldı.

Denizli’de 2001 yılında Özel Ege Hastanesi olarak hizmete başlayan hastane bundan sonra Özel Egekent Hastanesi olarak hizmetini sürdüreceği belirtildi. 8 bin metrekare alanda 25 poliklinik, 5 ameliyathane ve 121 yatak kapasitesi ile Denizli’ye kaliteli sağlık hizmeti veren Özel Egekent Hastanesi’nin ‘insan odaklı ve kaliteli hizmet’ anlayışıyla hizmet vereceğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, “Artık, çağın getirdiği cihaz ve teknik donanımla, tecrübeli ve uzman doktorlarımızla, gurur duyacağımız ilkleri Denizlimize yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

HASTANE BÜYÜYECEK
Denizli’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olmayı ana hedef olarak belirlediklerini belirten Üstek, “Uluslararası düzeyde bir sağlık kuruluşu olmayı amaçlıyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önceliğimiz, insan hayatını ön planda tutan, uluslararası etik değerlere bağlı bir hastane olmaktır” dedi. Üstek, hastanenin fiziki durumunda da değişiklikler yapacaklarını belirtirken, “Yandaki arsamızda en kısa sürede inşaata başlayacak ve tamamlayacağız. Hastanemize tüp bebek merkezi, MR cihazları gibi üniteleri hızla kazandıracak ve Denizlililere kaliteli sağlık hizmeti için çalışacağız” diye konuştu.

BAŞHEKİM İSTANBULLU: ÖNCELİĞİMİZ HASTA MEMNUNİYETİ
Özel Egekent Hastanesi Başhekimi Dr. Beysun İstanbullu ise, “Yıllardan beri bölge illerine ve yurtdışından gelen hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kaliteli sağlık hizmeti herkesin hakkıdır. Biz de hasta memnuniyetini hep ön planda tutarak hizmetlerimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı