REKLAMI GEÇ

LİPOSUCTİON DİYETE ALTERNATİF YÖNTEM DEĞİLDİR!

LİPOSUCTİON DİYETE ALTERNATİF YÖNTEM DEĞİLDİR!

Denizli Özel Egekent Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Çelebi “liposuction” hakkında bilgilendirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2024 Salı, 09:41

Op. Dr. Tuğrul Çelebi “ Liposuction, hastane ortamında plastik cerrahi uzmanı tarafından ameliyathanede genel ya da lokal anestezi altında uygulanan yağ alma operasyonudur. Liposuction operasyonlarında biz kliniğimizde güç destekli liposuction cihazı kullanıyoruz, bu cihazla gıdı bölgesinden bacak bölgelerine kadar, hemen hemen her yerde liposuction işlemi yapılıyor.” dedi.

Liposuction işleminin zayıflama yöntemi olmadığının diyet ya da spora alternatif yöntem olmadığının altını çizen Op. Dr. Tuğrul Çelebi “Liposuctionda hasta tercihini doğru yapmak gerekir obez hastalarda liposuctionı önermiyorum doğru hastalarda yani ideal kiloya yakın hastalarda çok güzel sonuçlar alıyoruz. Liposuction yaptığımız miktara göre aynı gün taburcu olabilir ya da en fazla bir gece kalabilirler. İşlem sonrasında 1 hafta istirahat dönemi olur, 1 hafta sonrasında hasta normal hayatına dönebilir. 1 ay da ortalama korseli dönemi olur ve çoğu zaman ağrı kesici bile kullanmaya gerek duyulmaz.” cümlelerini bitirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı