REKLAMI GEÇ

Özel Ege Hastanesi yoluna Özel Ege Kent Hastanesi olarak devam ediyor

Özel Ege Hastanesi yoluna Özel Ege Kent Hastanesi olarak devam ediyor

Denizli’de uzun yıllar sağlık sektöründe hizmet veren Özel Ege Hastanesi, yoluna Özel Ege Kent Hastanesi olarak devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Ekim 2019 Çarşamba, 14:13

Denizli’de sağlık sektöründe 2001 yılından beri faaliyetlerini yürüten Özel Ege Hastanesi, bundan sonraki yoluna Özel Ege Kent Hastanesi olarak devam edecek. Ankara’nın en büyük hastanelerinden biri olan Özel Umut Ankara Hastanesi’nin kurucu ortaklarından, Denizlili işadamı ve Denizlispor Kulübü eski Başkanı Mustafa Üstek tarafından satın alınan Özel Ege Hastanesi, artık Özel Ege Kent Hastanesi adıyla Denizlililere çok daha güçlü bir şekilde hizmet verecek.

Denizli’de kalp damar cerrahisinin yapıldığı ilk özel hastane olma unvanına sahip sağlık kuruluşunun Özel Ege Kent Hastanesi olarak hizmet vermesiyle, sahip olduğu tıp teknolojisini daha da modernize edip, uzman hekim kadrosunu da güçlendirerek yoluna devam ettiği açıklandı.

YENİ YÜZÜYLE DENİZLİ’NİN SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FARK YARATACAK
Özel Ege Kent Hastanesi’nin hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yatırımlarına ara vermeden devam edeceği açıklanırken, uluslararası standartları benimseyen alt yapısı ve uzman kadrosu ile Denizlililere hizmet vermeyi sürdüreceği belirtildi. Yeni yüzüyle Denizli’nin sağlık sektöründe fark yaratacak Özel Ege Kent Hastanesi’nde sunulacak tüm tıbbi hizmetlerinin dünya ile eşzamanlı olarak verileceği açıklanırken, bölgede referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmaya devam edileceği vurgulandı.

7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞMAYA DEVAM
Özel Ege Kent Hastanesi’nin kaliteli, güvenilir ve ekonomik şekilde vatandaşlara hizmet vererek, kentin sağlık sektöründeki gelişimi bir adım daha ileriye taşımak hedefiyle 7 gün 24 saat çalışmaya devam edeceği, bundan sonra da çağdaş tıbbın gereklerine uygun, güncel ve en gelişmiş sağlık teknolojisi ile insan onuruna saygılı ve yüksek beceri ile desteklenen sağlık hizmeti vermeye devam edeceği vurgulandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı