PAÜ’de okuma salonları hizmete girdi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ’de okuma salonları hizmete girdi

PAÜ’de okuma salonları hizmete girdi

Pamukkale Üniversitesi Eğitim, Mühendislik ve Tıp Fakültelerinde okuma salonları oluşturuldu. Salonların modern, konforlu ve teknolojik şekilde olmasına önem gösterildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Aralık 2018 Cuma, 13:46

Pamukkale Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerin çalışma alanlarını iyileştirmeye yönelik bir proje daha hayata geçti. Eğitim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Tıp Fakültesi’nde öğrencilerin daha verimli eğitim almaları adına özel konseptli çalışma ve okuma salonları oluşturuldu.


İlgili bölümlerin özel görselleriyle tasarlanan, internet bağlantılı, led aydınlatmalı, modern, konforlu ve ergonomik mekanlar öğrencilere verimli çalışma koşulları sunacak. 270 öğrencinin aynı anda yararlanabileceği 9 ayrı çalışma ve okuma salonları, yapılan açılışların ardından öğrencilerin kullanımına açıldı.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, beraberindekiler ile birlikte çalışma salonlarını yerinde inceledi. Kullanıma giren salonlarda çalışmalarını sürdüren öğrencilerle bir araya gelen Rektör Hüseyin Bağ, çalışma ve okuma salonları hakkında öğrencilerin görüşlerini dinledi.

Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda sosyal, kültürel ve bilimsel desteklerin artacağını ifade eden Rektör Hüseyin Bağ, “Üniversitemize yakışır, öğrencilerimize yaraşır mekanlar oluşturuyoruz. Öğrenci odaklı yönetim anlayışımızla oluşturduğumuz konforlu çalışma ve okuma salonlarımızla öğrencilerimiz, ders ve sınav aralarındaki boşluklarında yerleşke dışına gitmek yerine oluşturulan bu ortamlarda verimli vakit geçirme imkanı bulacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı