Sağlık çalışanları Başkan Zolan'la buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sağlık çalışanları Başkan Zolan’la buluştu

Sağlık çalışanları Başkan Zolan’la buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık kuruluşlarının yöneticilerini ağırladı. Başkan Zolan, “Kendi sağlığını tehlikeye atarak milletimize şifa vermek için çalışan sağlık personelimizin Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Mart 2016 Pazartesi, 15:42

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Berna Öztürk, Denizli Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı ve beraberindeki heyet 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Sağlık Müdürü Şükrü Arpacı ve Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Berna Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a sağlık alanında vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

“SAĞLIK HER ŞEYİN BAŞI”
Başkan Zolan ise, ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “365 gün 24 saat olağan üstü şartlarda, kendi sağlığını tehlikeye atarak milletimize şifa vermek için çalışan sağlık personelimizin Tıp Bayramını kutluyorum. Sağlık her şeyin başı. Sağlık olmadığında yaşamınızda hiçbir şeyin bir kıymeti olmuyor. Sağlık çalışanlarımız sizin koordinenizle Denizli’de güzel işlerin altına imza atıyor” dedi. Türkiye’nin sağlık hizmetlerinde örnek gösterilen bir ülke haline geldiğine dikkati çeken Başkan Zolan, Denizli’de de sağlık sektörünün daha iyi bir duruma geldiğini ifade etti.

DAHA SAĞLIKLI BİR KENT İÇİN
Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık alanında ciddi yatırımları olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “Biz de şehrimizi daha sağlıklı bir kent haline getirmek için gayret gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bizim ilk hedefimiz insanlarımızın sağlığını olumsuz etkileyen faktörleri ortadan kaldırmak. Havanın temiz olması, vatandaşlarımızın temiz su içmeleri gibi üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Bunların yanında yeşil alan ve parkların yapılması, spor alanlarının hayata geçirilmesi, vatandaşlarımızın sağlıklı bir şehirde yaşamaları için yaptığımız yatırımlarımız devam edecek. Sizinle birlikte şehrimizi daha sağlıklı bir hale getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı