Sağlıkta nöbet değişimi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sağlıkta nöbet değişimi

Sağlıkta nöbet değişimi

Sağlık Müdürü olarak atanan Berna Öztürk, görevi Şükrü Arpacı’dan devraldı. Öztürk, “Sağlık çıtasını en üste taşıyacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Kasım 2017 Pazartesi, 15:17

Yaklaşık 3 yıldır Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Uz. Dr. Berna Öztürk Sağlık Bakanlığı tarafından Denizli İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi. Müdürlükteki görev değişimi için bir tören düzenlendi. Törene İl Sağlık Müdür Yardımcıları, Hizmet Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Personelle vedalaşarak görevini devreden Dr. Şükrü Arpacı Uz. Dr. Berna Öztürk’e başarı diledi.

Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk de Arpacı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, çiçek sundu.

Sağlık Müdürü Berna Öztürk devir teslim töreni sonrasında İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde personellerle tanışma toplantısı da gerçekleştirdi.

“DENİZLİ’DE SAĞLIK ÇITASINI EN ÜSTE TAŞIYACAĞIZ”
Öztürk, Denizli’nin sağlıkta ilklerin uygulandığı şehirlerden biri olduğunu belirterek, bundan sonra da Denizli’yi sağlıkta en üst çıtaya çıkarmak için var gücüyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Öztürk, “Sağlık Bakanımızın dediği gibi sağlıkta dönüşüm tamamlandı, artık bundan sonra gelişim ve kalitenin artırılması dönemi başladı. Bu gelişimin devam etmesi ve kalitenin artırılmasında bize de Denizli İl Sağlık Müdürlüğü görevi verildi. Cumhurbaşkanımızın 2023 vizyonu ve hedefleri doğrultusunda bize verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Sağlıkta dönüşümle birlikte Denizli’nin sağlık alanında modern bir görünüme kavuştuğunu ifade eden Öztürk, “Çameli’den Kale’ye, Çivril’den Buldan’a Denizli’nin en uzak ilçelerine, kasabalarına, köylerine kadar 7/24 sağlık hizmeti vatandaşlarımızın ayağına kadar gitti ve bundan sonra da gitmeye devam edecek. Hizmetin devamı için tüm ekip arkadaşlarımla var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı