REKLAMI GEÇ

Yatalak hastalara kıyafet yardımı

Yatalak hastalara kıyafet yardımı

Denizli Devlet Hastanesi Evde Bakım Ünitesi’nde tedavi gören yaşlı ve yatalak hastalara Giyim Dünyası adlı firma 10 koli kıyafet hediye etti.

/ DENİZLİHABER / 17 Haziran 2008 Salı, 00:00

Denizli Devlet Hastanesi Evde Bakım Ünitesi, hastaneye gelemeyecek kadar ağır durumda olan yaşlı ve yatalak hastalara, evlerinde sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Yaklaşık 750 kayıtlı hastanın bulunduğu ünitede de tedavi gören hastalara ulaştırılmak üzere Giyim Dünyası firmasından destek geldi. Firma Yetkilisi Mustafa Kışla adına, Giyim Dünyası Mali Müşaviri Taner Atilla erkek, kadın ve çocuk kıyafetlerinden oluşan 10 koli eşyayı Başhekim Uzman Dr. Ramazan Canural ve Evde Bakım Ünitesi Sorumlu Hekimi Ramazan Işık’a teslim etti.

Başhekim Canural, “2 yıl önce kurulan Evde Bakım Ünitesi, Denizli halkına hizmet vermeye devam ediyor. 1 doktor, 1 hemşire, 1 sağlık memuru ve 1 şoförden oluşan ünite ekibimizle, evlerinde yatalak halde bulunan ağır hastalarımızı ziyaret edip, onların çeşitli problemlerine çözüm üretiyoruz. Şu ana kadar Evde Bakım Ünitesi’ne 750 kadar hasta kayıt yaptırdı. Biz bunlar arasından en ağır hastalara sağlık hizmeti veriyoruz. Giyim Dünyası da bizim ziyaret ettiğimiz hastalara yardımda bulunmak üzere 10 koli eşya hediye etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

10 koli kıyafet, Evde Bakım Ünitesi Sorumlu Hekimi Ramazan Işık ve ekibi tarafından belirlenen ailelere tek tek dağıtıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı