REKLAMI GEÇ

Tavas’ta seçim zaferi coşkuyla kutlandı

Tavas’ta seçim zaferi coşkuyla kutlandı

AK Parti’nin Denizli’de en yüksek oyu aldığı ilçelerden biri olan Tavas, bu seçimde de “Reisle Yola Devam” dedi. Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a %55.92, milletvekilliğinde Adalet ve Kalkınma Partisi’ne %46.95 oy oranıyla Tavas bir kez daha ‘Güçlü Türkiye, Güçlü Lider’ ilkesiyle hareket etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Haziran 2018 Çarşamba, 14:18

24 Haziran Seçimlerin sonuçlarının açıklanmasıyla Tavas’ta zafer şarkıları söylenmeye başladı, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’a eşlik eden coşkulu kalabalık meydanda seçim zaferini kutladı.

Coşkunun odağında olan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, seçim sürecinde gösterdiği performansla AK Partililerin takdirini topladı, omuzlara alındı.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde vatandaşın hür iradesini sandığa yansıttığını belirten Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Tavas da Reisine sahip çıktı, partisine sahip çıktı. Millet iradesinin erdem ve cesaretin sandıklara nasıl yansıdığını vatandaşımızın hür sesinde şu anda hissediyor ve duyuyoruz. Tavasımız 50 mahallesiyle birlikte tek ses, tek yürek oldu. Allah hepsinden razı olsun. Allah bu birliğimize ve dirliğimize zeval vermesin. Tavas’ta bu zaferi almamızı sağlayan başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihayet Zeybekci olmak üzere tüm Ak kadrolara ve gece gündüz demeden yanımızda kapı kapı dolaşarak insanlara Vakit Tavas Vakti diyen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı