Uz: “Buldan kararını çoktan vermiş” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uz: “Buldan kararını çoktan vermiş”

Uz: “Buldan kararını çoktan vermiş”

MHP Buldan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftara katılan MHP Denizli Milletvekili adayı Mehmet Uz, “Buldan kararını çoktan vermiş. Bu coşku MHP’nin zafer yolunda attığı emin adımlardır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Haziran 2018 Cumartesi, 10:16

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buldan İlçe Teşkilatı iftar yemeği düzenledi. Partisinin düzenlediği iftar yemeğine katılan Milletvekili Adayı Mehmet Uz, Buldan’daki coşkudan memnun olduklarını belirterek, “Buldan kararını çoktan vermiş. Bu coşku MHP’nin zafer yolunda attığı emin adımlardır” dedi.

İYİ PARTİ’DEN MHP’YE 3 KİŞİ
Kuran-ı Kerim tecvidinin okunması ile başlayan organizasyonda daha sonra mehteran ekibi sahne aldı. Yüzlerce kişiyi buluşturan iftar yemeğinde 3 kişinin İyi Parti’den istifa ederek MHP’ye kayıt olmasını değerlendiren MHP Milletvekili Adayı Mehmet Uz , “Kardeşlerimiz doğruyu görerek, dik duruşlarıyla MHP saflarında yerlerini almaya başlamışlardır. Bu kararı aldıkları ve içimizden biri oldukları için kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“BULDAN’DAN REKOR OY”
MHP’nin Buldan’da rekor bir oy alacağını belirten Uz , “Buldan’da yaşanan bu coşku MHP’nin zafer yolunda attığı emin adımlardır. Biz burada bu atmosferi yaşadık, inanıyoruz ki Buldan’da rekor bir oy alacağız. Biz Denizli için varız. Herkesin içi rahat olsun. Onların içinden birisi olarak onların Ankara’da sesleri olacağım” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim


Telefon: +90-258-2415353 - 2422424

Faks: +90-258-2652366

Adres: Topraklık Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.

Halley İş Merkezi No:55 Kat:4-5

İnternet Sitesi: http://www.mhpdenizli.org.tr/