REKLAMI GEÇ

Mehmet Uz sanki 5. parti

Mehmet Uz sanki 5. parti

24 Haziran Erken Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yürütülen kampanyaların sonuna gelindi. Seçimlere katılan 8 siyasi parti kısa süreç içinde kendilerini ve programlarını anlatabilmek için yoğun çaba harcadı. Ancak, biri vardı ki o diğerlerinin önüne geçti. MHP’nin 2. sıra milletvekili adayı olmasına rağmen inanılmaz bir kampanya yürüten ve performans sergileyen Mehmet Uz, kendisi için adeta 5. parti değerlendirmesi yaptırdı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Haziran 2018 Cuma, 17:05

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin teklifi Türkiye’ye erken seçim sürecini getirdi. Yaklaşık 3 ay önce 24 Haziran olarak açıklanan erken seçim bir çok kesim tarafından baskın olarak değerlendirilse de, adayların belirlenmesinin ardından yaklaşık bir aylık süreçte propaganda dönemi yaşandı.

İktidar Partisi AK Parti ile ittifak ortağı MHP, ana muhalefet partisi CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi’nin oluşturduğu Millet İttifakı, seçimlere tek başına giren Vatan Partisi, HDP ve HÜDAPAR imkanları ve programları doğrultusunda seçmene ulaşmanın farklı yollarını denedi.

MEHMET UZ FARK YARATTI
MHP’nin ikinci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Uz ise tam anlamıyla 24 Haziran Seçimlerine Denizli’de damgasını vurdu. Uyguladığı seçim stratejisi, alanlardaki performansı, basın ile birlikte yürüttüğü kampanyası çok ses getiren Mehmet Uz’a, “Sanki 5. parti” yakıştırması yapıldı.

HER KÖŞE BAŞINDA O VAR
Mehmet Uz’u ziyaretlerinde görmeyenler her gün mutlaka giydirilmiş araçlar ile karşılaşıyor. Her köşe başında “Mehmedim” şarkılarının çalındığı giydirilmiş araçlar karşılıyor, ziyaretlerinde ise içten ve samimi davranışları takdir topluyor.

Mehmet Uz’un bu performansı 24 Haziran Erken Genel Seçimlerinde kendisini Meclis’e taşır mı bilinmez ama, bilinen bir gerçek var ki o da Denizli’nin en ücra köşesinde bile Mehmet Uz’un adı duyuldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim


Telefon: +90-258-2415353 - 2422424

Faks: +90-258-2652366

Adres: Topraklık Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.

Halley İş Merkezi No:55 Kat:4-5

İnternet Sitesi: http://www.mhpdenizli.org.tr/