REKLAMI GEÇ

Uz: “Gereken ders sandıkta verilecek”

Uz: “Gereken ders sandıkta verilecek”

MHP Denizli Milletvekili adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Buldan’da vatandaşlara seslendi. Muhalefeti eleştiren Uz, “Gereken ders sandıkta verilecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Haziran 2018 Cumartesi, 10:37

Seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Mehmet Uz, memleketi Buldan’ın, Yenice Mahallesi’ne giderek hemşerileri ile buluştu.

Neden Cumhur İttifakı’nda yer aldıklarını Buldanlı hemşerilerine anlatan Uz, “Konu şahıs konusu değil. Mevzu devlet konusuydu. Dış güçler demokrasimize leke sürmeye kalkmış, ülke bütünlüğümüze tehditler savuruyor. Biz de MHP olarak hükümetimizin yanında yer alarak, bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanına ve yönetim kadrolarına destek olduk. Vatandaşlarımızın demokrasi haklarına sahip çıktık. Bunu hiçbir çıkar beslemeden yaptık. Biz bu ülkenin çıkarları söz konusu olduğunda elimizi her zaman taşın altına koyduk. Bunu geçmişte bu ülkenin insanları çok defa şahit oldu. Şimdi ise tamamen ülkemizin çıkarlarını düşünerek AK Parti ile bir ittifak yaptık. Bu ittifakta Cumhur için yapılmış Cumhur İttifakıdır” dedi.

“GEREKEN DERS SANDIKTA VERİLECEK”
Muhalefeti de sert bir dille uyaran Mehmet Uz, “Ülkenin şanlı komutanına dil uzatanlar, milletimizin resmi televizyon kanalını satmayı planlayanlar ülkemizin değerini hiçe sayanlar var. Bu kişilerin tek derdi terör örgütünün sırtını sıvazlayan, heykel dikme hayali olan bir şahsa özgürlük kazandırmaktır. Bu ülkede binlerce suçsuz cana kıyan canilere değil özgürlük, yatacak mezar bile verilmemelidir. Bu kişilere milletimiz gereken dersi sandıkta verecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim


Telefon: +90-258-2415353 - 2422424

Faks: +90-258-2652366

Adres: Topraklık Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.

Halley İş Merkezi No:55 Kat:4-5

İnternet Sitesi: http://www.mhpdenizli.org.tr/