UZ: “Buldan’dan rekor oy bekliyoruz” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

UZ: “Buldan’dan rekor oy bekliyoruz”

UZ: “Buldan’dan rekor oy bekliyoruz”

MHP Denizli milletvekili adayı Mehmet Uz, memleketi Buldan’da vatandaşlarla buluştu. Buldan’dan uzun yıllardır milletvekili çıkmadığını belirten Uz, “Buldan’dan rekor oy bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mayıs 2018 Cumartesi, 10:08

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili adayı Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Memleketi olan Buldan ziyareti sırasında pazar esnafıyla sohbet eden Uz, “Buldan’da bizlere olan ilgi ve alaka çok güzeldi. Halk buralı olmam sebebiyle çok sevindi. Biz buradan rekor bir oy bekliyoruz. Bu bölgede bulunan Buldan, Sarayköy ve Güney İlçelerimizin bir sesi olacağız” dedi.

‘ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ’
Cumhur İttifakı politikasının üreticileri de unutmadığını ve karşılaşılan sorunlara da çözüm ürettiğini anlatan Milliyetçi Hareket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Cumhur İttifakı yerli ve milli konularda birçok sorunun giderilmesi için sağlanan bir birliktelik. Ülkemizde üzüm üretiminin başta gelen Buldanlı çiftçilerimizin de sorunlarına çözüm olacak. Üreticimizin her zaman yanındayız, yanında olacağız. Buna Buldan’ın öz evladı olarak söz veriyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim


Telefon: +90-258-2415353 - 2422424

Faks: +90-258-2652366

Adres: Topraklık Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad.

Halley İş Merkezi No:55 Kat:4-5

İnternet Sitesi: http://www.mhpdenizli.org.tr/