AK Parti’nin ilçe adaylarının listesi Kurtulmuş’un cebinde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti’nin ilçe adaylarının listesi Kurtulmuş’un cebinde

AK Parti’nin ilçe adaylarının listesi Kurtulmuş’un cebinde

AK Parti’de nefesler tutuldu, Pazar günü gerçekleştirilecek olan belediye başkan adaylarının açıklanacağı toplantıya kilitlendi. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, cebinde aday listesi ile gelecek ve gizemi ortadan kaldıracak. Toplantı, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Ocak 2019 Cumartesi, 11:25

Yerel seçimler yaklaşırken, aday belirleme süreçlerinde de son düzlüğe girildi. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Başkan Osman Zolan’ı yeniden aday göstermiş, gözler ilçelere çevrilmişti.

Merkez ilçeler başta olmak üzere tüm seçim bölgelerinde AK Parti’nin yarışa kimlerle gireceği merak edilirken, gizem pazar günü AK Parti Genel Başkanvekili, İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş’un katılacağı toplantıda çözülecek.

BULUŞMA EGS’DE
AK Parti için büyük önem taşıyan toplantı, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak ve saat 14.00’de başlayacak. Toplantıya katılmak ve kritik açıklamayı yapmak üzere beklenen Kurtulmuş Denizli’ye cebinde aday listesi ile gelecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı