REKLAMI GEÇ

Devecioğlu’ndan proje atağı

Devecioğlu’ndan proje atağı

Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, 2 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi proje atağına geçti. Devecioğlu, 11 mahalleye sosyal tesis yapılacağı sözünü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Mayıs 2019 Salı, 12:24

2 Haziran’da seçimin yenileneceği Honaz’da, adaylardan Turgut Devecioğlu, Honaz’ın sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırladığı ve sözünü verdiği çok amaçlı sosyal tesis projesini anlattı. Devecioğlu, “11 mahallemizde yapacağımız 11 adet çok amaçlı sosyal tesis, vatandaşımızın düğün, mevlüt, sünnet gibi etkinliklerine ücretsiz ev sahipliği yapacak, aynı zamanda çiftçilerimizin ürünlerini satabileceği alan olarak kullanılabilecek” dedi.

Honaz’ın her türlü ihtiyacını karşılamak için bugüne dek insan odaklı çalıştıklarını ve hemşehrileri teveccüh ederse çalışmaya da devam edeceklerini belirten Başkan Adayı Devecioğlu, “Akbaş, Aşağıdağdere, Aydınlar, Dereçiftlik, Emirazizli, Karaçay, Karateke, Menteşe, Sapaca, Yokuşbaşı ve Yukarıdağdere mahallelerimize yapacak olduğumuz çok amaçlı sosyal tesislerimiz halkımızın çok önemli ihtiyaçlarını karşılayacak, düğün, mevlüt, sünnet gibi etkinliklerinde ücretsiz olarak faydalanabileceği bir yaşam merkezi kazandıracağız” diye konuştu.

Sosyal tesislerde çiftçiler ürünlerini satabilecek
Sadece düğün, sünnet gibi sosyal etkinliklerde değil aynı zamanda çiftçilerin de belirlenecek günlerde bu tesislerde ürünlerini satışa koyabileceğini kaydeden Devecioğlu, “11 mahallemizde yapacağımız 11 adet çok amaçlı sosyal tesis ile vatandaşımız düğün, mevlüt, sünnet gibi etkinliklerinde ücretsiz bir şekilde faydalanabilecek. Aynı zamanda müstahsil vatandaşlarımızın belirleyeceği günlerde satış yapabilecekleri kapalı pazaryeri olarak da kullanılabilecek. İnşallah 2 Haziran’dan sonra da hemşehrilerimizin neye ihtiyacı varsa onları gidermeye, çözüm bulmaya gayret edeceğiz. Her şey Honazlı kardeşlerim ve Honazımız için ” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı