REKLAMI GEÇ

Milletvekili Ök’ten Devecioğlu’na destek

Milletvekili Ök’ten Devecioğlu’na destek

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, 2 Haziran Honaz seçimleri öncesi Honaz Belediye Başkan adayı Turgut Devecioğlu’na destek turlarına devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2019 Pazartesi, 12:28

Ak Parti Denizli Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök, Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan adayı Turgut Devecioğlu’na destek turlarını sürdürüyor.

Honaz’ın en önemli markalarından olan kiraz toplayan çiftçilerle bir araya gelen Milletvekili Ök, “Denizli’nin incisi, Honaz’ın gözbebeği kirazın hasat mevsiminde çiftçilerimizi ziyaret ederek, hayırlı hasatlar, bereketli mahsüller diledik. Göreve geldiği ilk günden itibaren Honazlı hemşehrilerimiz ve çiftçilerimiz için gece gündüz demeden çalışan Turgut Devecioğlu Başkanımızın yanındayız. İnşallah Honazlı kardeşlerimizin teveccühü ile 2 Haziran’da Turgut Devecioğlu başkanımız hizmet destanlarına kaldığı yerden devam edeceğine tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

HÜKÜMETİMİZ HER ZAMAN ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDA
Nilgün Ök, AK Parti iktidarının 2002 yılından bu yana Türkiye’de tarım ve çiftçiliğin gelişmesi adına çok önemli reformlar yaptığına dikkat çekti.

Milletvekili Ök, “Hükümetimiz her zaman çiftçilerimizin yanında, üretimi destekleyen pek çok önemli destek ve programlar ile ülkemizin artı değer kazanmasına vesile olmaktadır. Bu bağlamda yerel seçimlerde partimizin ve Cumhur İttifakımızın adayı olan Turgut Devecioğlu Başkanımız ile Honazlı hemşehrilerimiz daha çok üretmeye ve ürettiği ürünü layıkıyla pazarlama şansına sahip olmaya devam edecek” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı