Pamukkale adayı Örki, ziyaretlerini sürdürüyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale adayı Örki, ziyaretlerini sürdürüyor

Pamukkale adayı Örki, ziyaretlerini sürdürüyor

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Deliktaş, Kayıhan, Bağbaşı ve Zeytinköy Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Şubat 2019 Perşembe, 13:14

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Deliktaş, Kayıhan, Bağbaşı ve Zeytinköy’de vatandaşlarla bir araya geldi. Örki’ye ziyaretleri sırasında AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Zeytinköy Mahallesi’nde yapılan buluşmaya Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız da katıldı. Etkinlikte konuşan Yıldız, ’’Adayımız Avni Örki, gerçekten çok tecrübeli bir isim. Pamukkale’yle ilgili de çok güzel fikir ve projeleri var. Her zaman olduğu gibi Avni Örki de Pamukkale’de AK Belediyecilik anlayışıyla hizmet destanları yazacaktır’’ dedi.

31 Mart seçimlerinin önemini vurgulayan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki ise konuşmasında “Öncelikle şunu çok iyi kavramamız lazım; Önümüzdeki seçimler, sıradan bir yerel seçim değildir. Dünya’da bütün şer odakları Türkiye’nin üzerine oyunlar oynuyor. İç karışıklık çıkarmak istediler, olmadı. Darbe yapmak istediler, o da olmadı. Her zaman farklı bir tiyatroyla, oyunla bizi yıkmaya yeltendiler, elleri boş döndüler. Şimdi ise ülkemize ekonomik operasyon çekerek bizi zayıf düşürmek istiyorlar, ama yine bu ferasetli millet ona da izin vermedi, vermeyecek. Bu yüzden 31 Mart Seçimleri dosta ve düşmana verilecek en güzel mesaj olacak. Milletimiz yine birlik beraberlik diyecek, Cumhur ittifakı diyecek.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı