MHP’li Şevik, dokumacılarla buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MHP’li Şevik, dokumacılarla buluştu

MHP’li Şevik, dokumacılarla buluştu

MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Fahri Şevik, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında, 14 Mayıs Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Şubat 2019 Salı, 12:09

31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdüren MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Fahri Şevik, esnaflarla bir araya geldi. Esnafın sıcak ve samimi ilgisiyle karşılanan Şevik, “ Buldanlılar bizi özlemişler, biz onları özlemişiz. Bu özlem 31 Mart’ta bitecek. Hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek” dedi.

2007-2014 arası Buldan Belediye başkanlığını yürüten Mustafa Fahri Şevik, “Esnaf ve Buldanlılar ile buluşmalarımızda anladık ki, hemşerilerimiz bizi özlemiş. Biz de Buldanlıları özledik. Bu özlem 31 Mart’ta sona erecek” diyerek, “Şimdi yeni hedeflerimize kilitlendik. Buldanımızın ciddi bir potansiyeli var. Kültürel yapısı  zengin, vitrin oluşturacak kadar tarihten miras mimari eserleri var. Buldan’ı bir Safranbolu, Odunpazarı veya Beypazarı yapmak o kadar zor değil. Buldan’ı çok farklı bir yapıya büründürmek ve Türkiye’de parmakla gösterilen merkezlerden biri haline getirmek için harcadığımız çabayı bıraktığımız noktadan sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı