REKLAMI GEÇ

Şevik; “Buldan’da engelleri kaldıracağız”

Şevik; “Buldan’da engelleri kaldıracağız”

Cumhur İttifakı MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçim çalışmaları doğrultusunda projelerini anlatmaya devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Mart 2019 Perşembe, 12:57

31 Mart Mahalli idareler Seçimlerinde son viraja giren başkan adayları çalışmalarını da hızlandırırken Cumhur İttifakı MHP Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçmenlere projelerini anlatmaya devam ediyor. Buldan’da engelli vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak özel alanlar inşa edileceğini açıklayan Şevik, Engelsiz Spor Salonu ve Engelsiz Park projelerini hayata geçireceğini söyledi.

“Engelleri kaldıracağız”
Belediyeciliğin en önemli hizmetlerinden birinin de sosyal ve hayatın içinden bir belediyecilik  olduğunu söyleyen Şevik, “Bu dönem çok farklı projelere imza atacağız. Buldan’da yaşayan engelli vatandaşlarımıza yönelik de bir dizi projelerimiz hazır. İlk etapta Büyükşehir Belediyesi’nde desteği ile Buldan’da Engelsiz Park ve Engelsiz Spor Salonu’nu hizmete geçirmeyi planlıyoruz. Buldanlı engelli vatandaşlarımızın sosyalleşmesi  için önlerindeki engelleri bir bir kaldıracağız” dedi.

Buldan’ı çocuğu, genci, yaşlısı ve engellileriyle birlikte  yeniden inşa edeceklerini vurgulayan Şevik, “Önümüzdeki  5 yılın kazananı  Buldan olacak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı