Ali Atlı mazbatasını aldı. Artık resmen başkan - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ali Atlı mazbatasını aldı. Artık resmen başkan

Ali Atlı mazbatasını aldı. Artık resmen başkan

Yerel seçimlerde seçimin bıçak sırtı geçtiği ilçelerden birisi olan Babadağ’da CHP Adayı Ali Atlı mazbatasını aldı. AK Parti, 17 oyla kaybettiği seçimlerin ardından itiraz etmişti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2019 Pazartesi, 17:17

31 Mart yerel seçimlerinin bıçak sırtı geçtiği ilçelerden birisi olan Babadağ’da itiraz süreci tamamlandı, Ali Atlı mazbatasını alarak Babadağ’ın yeni belediye başkanı oldu.

Mazbatasını alan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “Herkese hayırlı olsun, sancılı ve sıkıntılı bir süreç geçirdik artık Babadağ’ımıza hizmet etmek için canı gönülden çalışacağız. Bugünden itibaren mutlu bir Babadağ için çalışmaya başlayacağız. Kimse ötekileştirilip, ayrıştırılmayacak. Şahsıma oy veren vermeyen tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum, Salim Demirezen beyefendiye bugüne kadar Babadağ’a yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum” dedi.

17 OYLUK FARK İTİRAZLARI GETİRMİŞTİ
AK Parti Adayı Salim Demirezen ile yarışan CHP Adayı Ali Atlı, seçimleri 17 oyla kazanmıştı. AK Parti’nin itirazı üzerine İlçe Seçim Kurulu oyların yeniden sayılmasına karar vermiş,

Yapılan sayımın ardından oy farkı 15’e düşse de sonuç değişmemiş, AK Parti bu kez de İl Seçim Kurulu’na itiraz etmişti. İl Seçim Kurulu’nun itirazı reddetmesinin ardından Babadağ’da seçimlere nokta konmuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı