Akbaba: “Bir seçim biter, bir seçim başladı” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Akbaba: “Bir seçim biter, bir seçim başladı”

Akbaba: “Bir seçim biter, bir seçim başladı”

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Denizli’de yerel seçimlerin İl Seçim Kurulu’nun kararları ile noktalandığını belirterek, “Bir seçim biter, bir seçim başlar. Bize seçimden 3 ay önce değil, bugünden inançla, temkinle, emin adımlar, sağlam düşünceler, doğru isimler, dürüst insanlarla hazır olmak düşer” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Nisan 2019 Pazar, 10:41

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, yerel seçimlere ilişkin değerlendirme yaptı. 6 Nisan saat 17.21 itibariyle Denizli’de yerel seçimlerin tamamlandığını belirten Akbaba, zor bir seçim sürecinin geride bırakıldığını söyledi.

Sahada kazandıklarını, masada bir değil iki kere daha kazanmak zorunda kaldıklarını ifade eden Mahir Akbaba, “Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Mersin gibi büyük kazanımlarımız var. Martın sonu bahar.
Emekleriniz, fikirleriniz, varlığınız, destekleriniz, eleştirileriniz, sinirlenmeleriniz için teşekkürler, biliyorum ki hepsi +1 oy alma, +1 meclis üyesi, +1 fazla belediye kazanma mücadelemiz adınaydı. Birlikte çalıştık, birlikte yorulduk, birlikte kazandık. Daha iyisini başarmak için çalışmalarımıza Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı olarak, kaldığımız yerden devam ediyoruz, edeceğiz” dedi.

ÇÜNKÜ BİR SEÇİM BİTER, BİR SEÇİM BAŞLAR
Seçimlerin tamamlandığını, ancak bir seçim biterken diğerinin başladığını hatırlatan Akbaba, “Bir seçim biter, bir seçim başlar. Bizim mücadelemiz geleceğimizdir. Türkiye’yi yönetmek, yereli kazanmak ve iyi yönetmekten geçer. Bize, göz açıp kapanana dek önümüze gelecek o sandık gününe; 14 tane daha Birsen Çelik, Hüseyin Gemi, Şeniz Doğan, Ali Atlı, Yüksel Kepenek bulmak, şimdiden o isimleri bir fidanı büyütürcesine tatlı tatlı sulamak, bir kumaşa hayat verircesine ilmek ilmek dokumak, inandığımız bir belediyeciliği vücuda getirmek için geleceğimize hazırlamak düşer. Seçime 3 ay kala değil, kim olacak kaygılarıyla değil, eğilim mi olur atama mı değil, şimdiden, bugünden, derhal, inançla, temkinle, emin adımlar, sağlam düşünceler, doğru isimler, dürüst insanlarla hazır olmak düşer. Biz başladık ve size ihtiyacımız var” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı