CHP’li Karaca, ziyarete gelen İmamoğlu’nu Honaz’a davet etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP’li Karaca, ziyarete gelen İmamoğlu’nu Honaz’a davet etti

CHP’li Karaca, ziyarete gelen İmamoğlu’nu Honaz’a davet etti

Mazbata töreninde yaşanan yoğunlukta cam patlaması nedeniyle yaralanan CHP Genel Başkan Yardımcısı, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca hastanede tedavi altında tutuluyor. Kendisini ziyarete gelen İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Honaz’a davet eden Karaca, “Siz gelirseniz daha rahat kazanacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Nisan 2019 Perşembe, 11:59

CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Çağlayan’da İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için düzenlenen mazbata töreninde yaşanan yoğunlukta, cam kapının patlaması nedeniyle kolundan yaralanmıştı.

Operasyona alınan ve sol koluna 20 dikiş atılan Karaca’yı ilk ziyaret edenler arasında İstanbul’un yeni Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da yer aldı.

Karaca’ya geçmiş olsun dileklerini ileten İmamoğlu, kazanın ucuz atlatıldığını belirtirken, “Devir teslim törenine gelemediği için üzüldüğünü söyleyen Karaca’ya, “Senin için yenileriz” diyerek moral verdi.

HASTA ZİYARETİNDE HONAZ KONUŞULDU
Hasta yatağında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile seçimlere ilişkin sohbet eden Karaca, Honaz’da seçimlerin 2 Haziran’da yenileneceğini söyledi, “Sizi Honaz’a götürmek istiyoruz. Siz gelirseniz çok daha rahat kazanırız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı