İlçe Başkanı masadan yatak, örtüsünden yorgan yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İlçe Başkanı masadan yatak, örtüsünden yorgan yaptı

İlçe Başkanı masadan yatak, örtüsünden yorgan yaptı

Yerel seçimlerim Denizli bölümündeki en güzel fotoğrafı Babadağ’dan geldi. CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, 3 gün boyunca ilçe binasında yattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Nisan 2019 Cumartesi, 14:42

Millet İttifakının adayı Ali Atlı’nın 17 oy farkla önde çıktığı Babadağ’da, seçim çalışmalarını yürüten ekibin çabaları takdir buldu. İlçe Başkanı Mehmet Altınöz ise 3 gün boyunca İlçe binasında yattı. Masaları yatak, masa örtülerini de yorgan yapan Altınöz’ün arkadaşları tarafından çekilen fotoğrafı, belki de seçimler için verilen en güzel başarı fotoğrafı oldu.

İtirazdan dolayı oyların tekrar sayılması nedeniyle hala mücadelenin devam ettiğini ve Ali Atlı’nın mazbatayı alıncaya kadar da devam edeceğini söyleyen CHP Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz, “Çalışmaya hiç ara vermedik. Fotoğraf, seçimden bir gün önce Cumartesi gecesi. Sandık başına gidecek görevlileri sabah kaldırmak için orada kaldım ve görevlilerin sandık başına gecikme olasılığını ortadan kaldırdım. Ne kadar sayılırsa sayılsın, sonuç değişmeyecek bunu biliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı