Kepenek, miting havasında koordinasyon merkezini açtı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kepenek, miting havasında koordinasyon merkezini açtı

Kepenek, miting havasında koordinasyon merkezini açtı

Millet İttifakı’nın Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Koordinasyon Merkezi açılışında adeta gövde gösterisi yaptı. Açılışa yüzlerce kişi katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Mart 2019 Çarşamba, 10:14

Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı’nın Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, Kaklık Mahallesi’ndeki Koordinasyon Merkezi’nin açılışını adeta miting havasında gerçekleştirdi. Açılışa yüzlerce kişi katılırken, Yüksel Kepenek’i CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, eski Denizli Belediye Başkanı Ali Marım da yalnız bırakmadı.

Koordinasyon Merkezi’nin açılışında, “Kendimizi anlatmak için vatandaşlarla buluştuğumuzda neyin sözünü veriyorsak daha fazlasını yapacağız” diyerek sözlerine başlayan Millet İttifakı Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek, “Artık değişim zamanı, Honaz için 1 Nisan’dan itibaren değişim başlayacak. Biz yarışı kazandığımızı düşünüyoruz. Vatandaşlarla buluştuğumuz yerlerde oluşan kalabalıklar bize bunu gösteriyor. Biz ekip ve beyin olarak göreve hazırız. Şimdi sıra sizlerde” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı