40 yıllık gazeteci belediye meclis üyesi adayı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

40 yıllık gazeteci belediye meclis üyesi adayı

40 yıllık gazeteci belediye meclis üyesi adayı

Denizli’de özellikle 70’li yıllarda milliyetçi camianın sesinin duyurulması için kurulan Hizmet Gazetesi’nde mesleğe başlayan ve bugüne kadar aralıksız sürdüren Nadir Güleç, Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi adayı oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Şubat 2019 Perşembe, 12:48

Gazeteci olarak 1970’li yıllardan bu yana Denizli gündemini yakından takip eden ve mesleğini aralıksız sürdüren tecrübeli gazetecilerden Nadir Güleç, yerel yönetime soyundu. Cumhur İttifakı’nın MHP kontenjanından Merkezefendi Belediye Meclis üyeliğine aday gösterdiği Güleç, seçilmesi durumunda bu Denizli’de mecliste görev alan ilk gazeteci olacak.

Yıllardan beri, Denizli’nin merkezinden köylerine kadar her bölgenin sorunlarını mesleği gereği bilen Güleç, şimdi de Merkezefendililerin sorunlarının çözümü için çalışacak. Gençlik yıllarından bu yana Merkezefendi’de yaşayan ve ilçenin sorunlarını yakından bildiğini belirten Güleç, “Bu ilçenin daha iyiye ve güzele ulaşması için gayret edeceğiz. İlçenin neresinde ne varsa belediye meclisi gündemine getirmekten çekinmeyeceğim ve sorunların takipçisi olacağım. Hemşerilerimin desteğini bekliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı