MHP’li Yusuf Garip, “Pamukkale Bizde Kalacak” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MHP’li Yusuf Garip, “Pamukkale Bizde Kalacak”

MHP’li Yusuf Garip, “Pamukkale Bizde Kalacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili, Cumhur İttifakının Pamukkale Meclis Üyesi adayı Av. Yusuf Garip, 31 Mart yerel seçimlerinde Pamukkale’nin dün olduğu gibi kendilerinde kalacağını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Mart 2019 Çarşamba, 14:20

Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, HDP Pamukkale Belediye Başkan Adayının Ak Parti ve MHP ittifakını geriletmek amacıyla belediye başkan adaylığından çekilmesine dair yaptığı açıklamasına ilk tepki Garip’ten geldi.

“AYNI KAREDELER”
Pamukkale için plan yapanları vatandaşların tarihin çöplüğüne atacağını kaydeden Garip, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin sık sık basında belirttiği gibi CHP, HDP, İP ve SP’den oluşan ittifakı beraber hareket ettiklerinin somut bir göstergesi de Türkiye’nin değişik yerlerinde yaşandığı gibi Pamukkale ilçemizde de ortaya çıkmıştır. HDP belediye başkan adayının AKP ve MHP’yi Pamukkale de geriletmek üzerine kurdukları zelil hesapları öncelikle Pamukkaleli vatandaşlarımız tarafından ellerinin tersiyle itilecektir” dedi.

“BU OYUNU VATANDAŞ BOZACAK”
BU ittifakın oyununu halkın bozacağını belirten Garip, “Sayın Genel Başkanımızın belirttiği gibi 31 Mart yerel seçimleri Türk Milletinin beka savaşıdır. Zillet ittifakı aynı zamanda milli güvenlik sorunu haline dönüşmüş beka meselesi hüviyetine bürünmüştür. Cumhur ittifakı milli özlemler taşımaktadır. Cumhur ittifakı gelecek nesilleri düşünmektedir. Cumhur ittifakı bekamızın muhafazasına ve müdafasına bütünüyle odaklanmıştır. Bizim başkaları gibi çıkar kaygısı ile ikbal hedefi ile ben merkezli savruluşla siyaset yapmamız mümkün değildir. Önce ülkem ve milletim sonra partim ilkesini kendisine şiar edinen Milliyetçi Hareket Partisi kendisini millet üstü görenlerin dayatması karşısında her zaman milletin yanında yer almıştır. Devletin bütünlüğü ve millete yönelik tehlikeler baş gösterdiğinde milli bekanın nasıl korunması gerektiğini dosta düşmana da göstermiştir. 31 Mart Yerel seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş tüm kardeşlerimizle beraber Cumhur ile Cumhuriyeti bir kez daha kucaklaştıracağız, Milliyetçi Ülkücü hareketin karar ve duruşunu birlikte haykıracağız, Türk milletinin kutlu iradesinden doğmuş Cumhur ittifakını başarıya taşıyacağız, diğer yanda feyzini Türk ve Türkiye düşmanlarından alıp ikbal hesabı yapanların oyununu önce Pamukkale’de sonra tüm Denizlide ve tüm Türkiye’de bozacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı