REKLAMI GEÇ

Avni Örki, Pamukkalelilere seslendi

Avni Örki, Pamukkalelilere seslendi

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, seçime bir gün kala vatandaşlara seslendi. Örki,”Siz değerli Pamukkaleli vatandaşlarımız ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek birbirinden büyük projelere imza atacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mart 2019 Cuma, 16:35

Pamukkale’de yaklaşık 3 ay boyunca 68 mahallede sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan Cumhur İttifakının Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne bir gün kala Pamukkaleli vatandaşlara hitap etti. “Ortak Sevdamız Pamukkale” sloganıyla Pamukkalelilerin gönüllerinde yer edinmek için yola çıktıklarını belirten Örki, açıkladığı vizyoner projeleri ile de Pamukkale’yi Dünya’da marka bir kent haline getirmeyi hedefliyor.

31 Mart’tan sonra Pamukkale’nin daha güzel ve modern bir hale kavuşacağını ifade eden Başkan Adayı Örki,”Önümüzdeki süreçte siz değerli Pamukkaleli vatandaşlarımız ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek birbirinden büyük projelere imza atacağız. Bu projelerin ardından Pamukkalemiz tüm Türkiye’de parmakla gösterilen bir ilçe olacak. 31 Mart’tan sonra her yeni gün, bir önceki günden çok daha güzel olacak. Çünkü bizim ortak sevdamız Pamukkale” diye konuştu.

Gençlik yıllarından itibaren millete hizmet için var gücüyle çalıştığını söyleyen Başkan Adayı Örki,”Çocukluk yıllarımdan itibaren hayalim her zaman bu aziz millete, siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmekti. Bu nedenle hayatım boyunca kendimi geliştirmenin ve bu toprakların kıymetli insanlarına siyaset yoluyla kendimi adamanın ve onları mutlu etmenin yollarını aradım. Gençlik yıllarımdan itibaren siyasetin farklı alanlarında Yunus misali hamdım, piştim ve pişmeye devam ediyorum. Bu Dünya’daki en yüksek makamın milletimizin gönüllerindeki makam olduğunu hiçbir zaman aklımdan çıkarmadım” ifadelerini kullandı.

“Lügatımızden yorulmak kelimesini silerek var gücümüzle gayret edeceğiz.”
Pamukkale’de yaşayan tüm vatandaşların mutluluğunu ve huzurunu sağlamanın her zaman önceliğinin olacağını belirten Örki,”Bu pazar günü Pamukkale’yi 5 yıl boyunca yönetecek belediye başkanını kendi oylarımızla seçeceğiz. Seçeceğimiz kişi ülkemizin 100’ncü kuruluş yıldönümü olan 2023 yılına ve 2023 hedeflerimize Pamukkalemizi hazırlayacak veya bu konuda başarısız olacak. Bu nedenle oy verirken her bir vatandaşımızın elini vicdanına koyup, yıllar boyunca bu millete hizmet eden kadrolara destek vermesini istiyorum. Çünkü bu toprakların, bu memleketin kaybedecek bir saniyesi bile yok. Hızla gelişen Dünya’ya yetişebilmek ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkarabilmemiz için canla başla hiç durmadan çalışmalıyız. Bu nedenle Pamukkalemizi Dünya’da turizmiyle, sporuyla, tarımıyla ve birçok alanda öncü, marka bir kent haline getirmek için tüm çalışmalarımızı hazırladık. Alanında uzman ekibimizle 31 Mart’tan sonra bir saniye bile kaybetmeden göreve koyulacak, lügatımızdan yorulmak kelimesini silerek var gücümüzle gayret edeceğiz. Her zaman önceliğimiz sizlerin mutluluk ve huzurunu sağlamak ve bunu daim ettirmek olacak. Hayata geçireceğimiz tüm proje ve hizmetleri el ele, gönül gönüle vererek birlikte hayata geçireceğiz. Pamukkale huzurun, sevginin, hoşgörünün, samimiyetin ve güvenin başkenti olacak. Sokaklarımız cıvıl cıvıl çocuk sesleri, mutlu ve neşeli hemşerilerimizle dolacak. Esnafımız, işçilerimiz evlerine ve işlerine mutlulukla gidecekler. Bunu tüm ilçemizde ihya etmek için hiç durmadan yolumuzda ilerleyeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı