Örki’den çalışan annelere gece-gündüz kreş desteği - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Örki’den çalışan annelere gece-gündüz kreş desteği

Örki’den çalışan annelere gece-gündüz kreş desteği

Pamukkale’de 10 adet kreş sözü veren Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki’den vardiyalı çalışan kadınlar için de önemli bir adım geldi. Örki, “7 gün 24 saat hizmet verecek olan bu kreşlerimizde çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi işin uzmanları tarafından sağlanacak” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Mart 2019 Salı, 12:33

Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, sağlık çalışanlarını ziyaretinde özellikle vardiyalı çalışan anneleri yakından ilgilendiren projesini açıkladı.

Örki, Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları (Sağlık-Sen) Kadın Kolları Birimi tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Etkinliğe Sağlık-Sen Şube Başkanı Metin Yüksel Koçoğlu, KADEM Denizli Şube Başkanı Aysel Harktı, Sağlık-Sen Kadın Kolları Başkanı Gönül Döşeme ve Denizli merkez ve ilçelerden sağlık camiasının kadın çalışanları katıldı.

“ÖRKİ İLE ÇÖZÜM GELECEĞİNE İNANIYORUM”
Örki’ye çalışma ve projelerinden dolayı teşekkür eden Sağlık-Sen Denizli Şube Başkanı Koçoğlu, “Avni Başkanımızın özellikle siz çalışan kadınlarımız için çok yararlı, vizyon projeleri var. Sağlık sektöründe yaşadığımız bazı sorunları onunla gidereceğimize inanıyor, çıkmış olduğu yolda kendisine başarılar diliyorum” dedi.

“ÇALIŞAN KADINLARIMIZ VE ANNELERİMİZ İÇİN ÖZEL MESAİ HARCADIK”
Programa doktor eşi Nur Örki ile birlikte katılan Başkan Adayı Örki, Pamukkale Belediyesi olarak önümüzdeki süreçte çalışan anne ve kadınların destekçisi olacağını belirtti.

Pamukkale İlçesi’nde 24 saat usulü çalışan ve bu yüzden iş ile aile hayatında bazı sorunlar yaşayan sağlık çalışanı kadınların sorun ve isteklerine merhem olacak projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Örki, “Pamukkalemizin imarı ve ihyası için birçok farklı başlık ve alanda projelerimizi sizlere duyurduk. Hayata geçireceğimiz projelerde öncelikli olarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmayı, hayat kalitelerini yükseltmeyi hedefledik. Özellikle siz çalışan kadınlarımız ve annelerimiz için özel ve yoğun bir mesai harcadık. Çalışan annelerimiz huzurlu bir şekilde işine gitsin, gözleri arkada kalmasın diye Pamukkale İlçemizin farklı bölgelerinde 10 adet Çocuk Kreşi yapacağız. Özellikle 24 saat usulü çalışan siz sağlık sektörü çalışanı annelerimiz mesai saatleri içinde güvenle çocuklarınızı kreşlerimize bırakabilecek ve mutlu bir şekilde işlerinize devam edeceksiniz. 7 gün 24 saat hizmet verecek olan bu kreşlerimizde çocuklarınızın eğitimi ve gelişimi işin uzmanları tarafından sağlanacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı