REKLAMI GEÇ

Örki’den iş dünyasına ‘fuarlara destek’ sözü

Örki’den iş dünyasına ‘fuarlara destek’ sözü

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, DESİAD’ı ziyaret etti. Örki, “Uluslararası birçok fuar düzenleniyor. Binlerce ziyaretçisi olan bu fuarlarda biz de yerimizi alacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Mart 2019 Pazartesi, 14:40

Denizli’de bulunan iş dünyasının temsilcileriyle temaslarına devam eden Cumhur İttifakı’nın AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Dernek Başkanı Okan Konyalıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte Örki proje ve çalışmalarını anlattı. İstek ve sorunları da not alan Başkan Adayı Örki, işadamlarının sorularını da cevapladı.

İşadamları ile omuz omuza vererek Pamukkale’yi kalkındıracaklarını belirten Örki, “Denizli ihracatta Türkiye’de ilk 10 il arasında yer alıyor. Bu başta sizlerin ve üretken Denizlili vatandaşlarımızın başarısıdır. Bundan sonraki dönemde el ele, omuz omuza vererek Denizli ve Pamukkale’yi daha üst sıralara çıkarmak için canla başla çalışacağız” dedi.

‘PAMUKKALE’Yİ FUARLAR’DA TANITACAĞIZ’
Pamukkale’nin tanıtımı için fuarlara tam destek vereceklerini ifade eden Örki, “Ulusal ve uluslararası arenada farklı alanlarda fuarlar düzenleniyor. Dünya’nın birçok farklı noktalarından insanların akın ettiği bu fuarlar tanıtım ve bilinirlik sağlamak için çok büyük bir fırsat. Biz de bu kapsamda ulusal ve uluslararası arenada düzenlenen fuarlara Pamukkale Belediyesi olarak katılım sağlayacağız. Böylece ilçemizin Dünya pazarında tanıtımını en üst düzeyde sağlamış olacağız. Başta turizm olmak üzere İlçemizde bulunan birçok şirketimizin de bu fuarlara katılmak konusunda Pamukkale Belediyesi olarak her türlü desteği ve katkıyı yapacağız. Çünkü biz kalkınmayı tek bir alan veya tek bir sektörde değil, toplu ve her alanda birlikte yapılacağına inanıyoruz. Biz bu ilçeye, bu kente güveniyoruz. Karşılıklı sağlayacağımız bu güven ve huzur ortamı bizi Dünya’da adından söz edilen bir kente kavuşturacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı