Ahmet Necati Özbaş: “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ahmet Necati Özbaş: “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz”

Ahmet Necati Özbaş: “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz”

Cumhur İttifakı’nın Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, yaptığı toplantılarda birlik ve beraberlik mesajları veriyor. Özbaş 9. toplantısını Gerali Mahallesi’nde yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mart 2019 Salı, 16:26

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, yaptığı toplantılarda birlik mesajları veriyor. Son toplantısını Gerali Mahallesi’nde yapan Özbaş burada yaptığı konuşmada “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz” diyerek toplantıya katılanlardan yanında olmalarını istedi.

Yaptığı mahalle toplantılarında tekrar başkan seçilmiş gibi coşkuyla ve havai fişeklerle karşılanan Özbaş, “Biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz” diyerek birlik ve beraberlik mesajını yeniledi ve “Vatandaşlarımızın gönüllerinden gelen desteklerle aldığımız güçle çalışmalarımızı her gün büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştiriyoruz. Bir olmamızla 5 yılda ilçemizde hizmet destanları yazdık. Hizmetlerimizi yaparken hükümetimiz ve Büyükşehirimiz ile çok güçlüydük. Sarayköylüyüz dediğimiz de 5 yıllık hizmet destanını yazarken önce emaneti veren Sarayköylü vatandaşlarımız oldu. Bu gönül birlikteliği ile 5 yıl daha ilçemize hizmet destanları yazmak için hazırız” dedi.

“BİN 500 METRE SU ARIĞI GELİYOR”
Gerali Mahallesi’nin tarımsal sulama amaçlı enerji talebini gerçekleştireceklerini ifade eden başkan Özbaş, “Gerali Mahallemizin arıklarını temizlemiştik. Şimdi sıra betonlamaya geldi. Bin 500 metre arığı da inşallah betonlayıp, güzel bir sulama sezonuna sizi yetiştireceğiz. Hepsi mahallemiz için köyümüz için inşallah” dedi.

Başkan Özbaş, “5 yıl önce belediye başkan adayı olduğumda Gerali Mahallesi’ndeki Emin Özel kardeşim Sanayi kavşağında meydana gelen trafik kazasında babası kaybettiğini bir daha kimse ölmesin diye bizden oraya bir sinyalizasyon istemişti. Biz de göreve gelir gelmez Sanayi Kavşağımıza sinyalizasyon yerleştirdik. Sarayköy, 5 yıl önce bir trafik lambasını yapmaktan aciz bir yerel yönetimle beraberdi. 5 yıl önce Sarayköy bunları konuşuyordu. Ufak tefek meseleleri çözememiş, kabuğunu aşamamış bir belediyecilik ile karşı karşıyaydı. 5 yıl önce Sarayköy sadece 7 mahalleydi. Şimdi 32 Mahalle olduk. Biz göreve geldik, 32 Mahallemiz bizden hizmet bekledi. 5 yıl içinde 32 Mahallede hizmet destanları yazdık. Sarayköy, nereden nereye geldi” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı