Özbaş: “Herkese eşit hizmet devam edecek” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Özbaş: “Herkese eşit hizmet devam edecek”

Özbaş: “Herkese eşit hizmet devam edecek”

Sarayköy’de zafer kazanan ve yeniden Belediye Başkanı seçilen Ahmet Necati Özbaş’ı Sarayköylüler yalnız bırakmadı. İlçe halkıyla birlikte zafer coşkusunu yaşayan Özbaş, “Herkese eşit hizmet, en güzel hizmet devam edecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Nisan 2019 Pazartesi, 12:47

31 Mart seçimlerinin galibi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın kutlamak isteyen ilçe halkı seçim koordinasyon merkezinde toplandı. Ardından Başkan Özbaş’ı omuzlarına alan vatandaşlar ilçenin Efe Meydan’ında adeta görsel şölen yarattı.

Havai fişeklerin atıldığı, meşalelerin yakıldığı meydanda “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz” müziği eşlinde zafer kutlaması gerçekleştirildi.

AK Partili ve MHP’lilerin bir araya geldiği zafer coşkusunda konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “5 yıldan bu yana yaptığımız hizmetler çoğu zaman yüzlerimizi güldürdü ama altyapı gibi cesaret isteyen sizin de sabır gösterdiğiniz bir işte her türlü zorluğa rağmen, sıkıntıya rağmen bu kardeşinize ekibimize, belediyemize, mesai arkadaşlarımıza güvendiğiniz için, yeniden devam dediğiniz için Allah sizden razı olsun. Neler söylendi ama her şeye rağmen Sarayköy’ün geleceği için ekibimize, projelerimize, ittifakımıza, bu kardeşlerimize destek verdiniz” dedi.

“Ortak sevdamız Sarayköy” sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Başkan Özbaş, “Bize oy veren, vermeyen tüm Sarayköy’ün belediye başkanıyım. Herkese eşit hizmet, en güzel hizmet devam edecek. Hiç kimse ‘biz kazanmadık, onlar kazandı’ demesin. Bu seçimde herkes kazandı. Sarayköy yeniden kazandı. Çünkü biriz, güçlüyüz, Sarayköylüyüz. Çok önemli bir zafere imza attınız değerli hemşehrilerim. O yüzden bu zaferin karşılığı doğmamış bebeğimizden, 7’den 70’e herkese hizmet olarak geri dönecek. Bu kutlu yürüyüş nasıl 2014’de sizlerin kararıyla taçlandıysa 31 Mart 2019’de de artık bu kutlu yürüyüşün önünde kimse duramaz. Bu şehir Denizli’de, Ege’de, Türkiye’de adını en üstlere yazdıracak. En üstlere damga vuracak, bir Sarayköy, bir şehir olacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı