Sarayköy Belediye Başkan Adayı Özbaş’a destek büyüyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy Belediye Başkan Adayı Özbaş’a destek büyüyor

Sarayköy Belediye Başkan Adayı Özbaş’a destek büyüyor

Cumhur İttifakı’nın Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’a olan destek büyüyor. Her yaptığı mitingde kalabalıklara seslenen Özbaş, son mitingini yağmur altında yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Mart 2019 Cuma, 15:43

Seçim çalışmasına Sakarya Mahallesi’nden devam eden AK Parti Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’a olan destek her geçen gün çoğalıyor. Miting alanına yağmur altında yürüyerek giden Özbaş, kendisine gösterilen sevgi karşısında “Bu güzel ruh 31 Mart’ta inşallah hizmet zaferiyle yeniden taçlanacak” dedi.

Sakarya Mahalle mitingi alanına Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yürüyerek ulaşan Başkan Özbaş’a yüzlerce Sarayköylü eşlik etti. Yağmur ve soğuk havaya inat Başkan Özbaş’ın birlik ve beraberlik mesajı olan “Biriz, Güçlüyüz, Sarayköylüyüz” sözlerini söyleyen kalabalığa evlerinde bulunan vatandaşlar balkonlarına ve pencerelerine çıkarak eşlik etti.

7’de 70’e tüm vatandaşların sevgiyle karşıladığı Başkan Özbaş, “ Sakarya Mahallemize rahmetle, bereketle geldik. Yağmur ve soğuk demeden bizlere gönülden destek veren hemşehrilerimle aramızda oluşan gönüldaşlığı, birlikteliği, kardeşliğini hep birlikte kurduk. Beni kardeşi, evladı gibi gönüllerine basan siz kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 5 yıl önce hemşehrilerimiz bu kardeşine ve ekibine gönül açıp, bir mühür ile geleceğini inşa ettiyse bu akşamda buradaki sevgi ve birlik o inşa edilen geleceğin, yapılan işlerin, kurulan köprülerin üzerine daha nicelerinin kurulacağının belirleyicisi gibi. Hemşehrilerimiz ile aramızda heyecan ve kalbi muhabbet var. O yüzden bu güzel ruh 31 Mart’ta inşallah hizmet zaferiyle yeniden taçlanacak. Bizim 5 yıl boyunca süren hizmetlerimiz seçim endeksli, sandık endeksli çalışmalar değildi. Bizim hayallerimizde bu şehrin hem alt, hem üst yapıları; hem kalkınması hem de vatandaşlarımızın rahat bir hayata kavuşması vardı. Çok şükür 5 yıl boyunca hayallerimizi gerçekleştirmenin gururunu yaşadık. Şimdi ise daha büyük hayallerimizin gerçekleşmesi için tekrar yola çıkıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı