Sarayköy Belediye Başkanı Özbaş, mazbatasını aldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy Belediye Başkanı Özbaş, mazbatasını aldı

Sarayköy Belediye Başkanı Özbaş, mazbatasını aldı

Cumhur İttifakı’nın adayı olarak Seçimlere katılan Ahmet Necati Özbaş, ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak Sarayköy’de ikinci kez başkanlık koltuğuna oturdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Nisan 2019 Cumartesi, 12:40

Sarayköy’de 10 bin 555 oy ile geçmiş dönemlerin en yüksek oyunu alarak tekrar belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı’nın adayı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. Belediye başkanlığının ikinci dönemine resmen başlayan Özbaş, “Mazbata yeni dönemin güzel işlerinin işaretçisi, hedefleyicisi ve yol göstericisidir” dedi.

İlçe Seçim Kurulu’nda Hakim Şerife Leman Gemici’nin elinden mazbatasını alan Başkan Özbaş, “ 5 yıl önce 4 Nisan’da olduğu gibi ilk günkü aşkla, heyecanla bugün 5 Nisan’da mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. Aldığımız mazbatamız geçmiş 5 yılımızın karnesi diyebiliriz. Mazbata bizim için çok şeyi ifade ediyor. Gururu, heyecanı, yeniden görevlendirilmeyi, yeniden memleketimiz için hizmet destanlarına devam etmeyi belirtiyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı