REKLAMI GEÇ

Dar kadro ve sakatlıklar Horoz’un belini büküyor

Dar kadro ve sakatlıklar Horoz’un belini büküyor

Altaş Denizlispor, milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın ardından oynanacak Erzurum FK maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Mesut Bakkal, lige işi bir başlangıç yapamadıklarını belirterek, dar kadro ve sakatlıklar nedeniyle ideal kadro oluşturamadıklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Eylül 2022 Perşembe, 12:33

Altaş Denizlispor, Erzurumspor FK maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde teknik direktör Mesut Bakkal nezaretinde yapılan antrenmana, sakatlığı devam eden Kevin Mayi katılmazken, Djedje ve Özer Özdemir takımdan ayrı olarak fizyoterapist nezaretinde çalıştı.

3 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de Erzurum’da oynayacağı maçın hazırlıklarını günde tek idmanla sürdüren yeşil-siyahlılar, Cumartesi akşamı uçakla İstanbul’a gidecek. Pazar günü İstanbul’da Eyüpspor tesislerinde son idmanını yaptıktan sonra akşam saatlerinde uçakla Erzurum’a geçecek olan Altaş Denizlispor’da, Kevin Mayi ve Djedje sakatlıkları sebebiyle Erzurumspor FK maçında forma giyemeyecek. Tedavisi devam eden Özer Özdemir’in ise durumu maç günü belli olacak.

DAR KADRO VE SAKATLIKLAR EN BÜYÜK SORUN
Sezona iyi bir başlangıç yapamadıklarını ifade eden teknik direktör Mesut Bakkal, “Özellikle yaşadığımız sakatlıklar sebebiyle ideal bir kadro oluşturma konusunda büyük sıkıntı yaşıyoruz. Kadro darlığı dolayısıyla hem maç içinde hamle şansımız hem de rotasyon yapma imkanımız çok kısıtlı. Erzurumspor deplasmanında Djedje ve Kevin Mayi sakatlıklarının sürmesi dolayısıyla forma giyemeyecek. Ağrıları bulunan ve tedavisi süren Özer Özdemir’in durumu maç günü netlik kazanacak” dedi.

Milli maçlar nedeniyle verilen bir haftalık arada iyi çalıştıklarını kaydeden Mesut Bakkal, “Bundan önceki haftalarda ortaya koyduğumuz mücadeleyi biraz daha üst seviyelere çıkarır ve bireysel hataları minimuma indirirsek, istediğimiz puan ya da puanlarla sahadan ayrılacağımıza inanıyorum. Ligde her puanın büyük önemi var. Erzurum deplasmanında elimizden geleni sahaya yansıtmak ve puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı