Denizlispor Başkan Yardımcısı Cinkaya: Başkanlık için Turgay Mersin’in adı geçiyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor Başkan Yardımcısı Cinkaya: Başkanlık için Turgay Mersin’in adı geçiyor

Denizlispor Başkan Yardımcısı Cinkaya: Başkanlık için Turgay Mersin’in adı geçiyor

Denizlispor’un Hatayspor yenilgisinin ardından kameraların karşısına geçen Yönetici Yavuz Cinkaya, çok alışık olmayan bir açıklama yaptı. Cinkaya, soru üzerine, “Başkanlık için Turgay Mersin’in adı geçiyor. Eğer bu gerçeği yansıtmıyorsa da çıkıp açıklanmasını bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ocak 2021 Pazar, 19:03

Denizlispor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yavuz Cinkaya, eski kalecileri Adam Stachowiak’ın alacağını yarın ödeyip transfer yasağını kaldıracaklarını söyledi.

Yavuz Cinkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Galatasaray’la İstanbul’da oynayacakları karşılaşma nedeniyle yönetim kurulu toplantısını öne aldıklarını ve bugünkü maç öncesi bir araya geldiklerini belirtti.

Geçen hafta futbolculara ödeme sözü verdiklerini dile getiren Cinkaya, şöyle konuştu:

“Federasyonun imzasını bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki hafta başında futbolcularımızın alacaklarının birçoğunu ödemiş olacağız. Ayrıca takımda çok fazla sakatımız var, oyuna müdahale edecek oyuncumuz az. Bununla ilgili teknik direktörümüzle bir toplantı yaptık. Kovid-19 bulgusu çıktı bir oyuncumuzda. İnşallah bu kara günleri bir an önce dağıtmak istiyoruz.”

Sosyal medyada gerçeği yansıtmayan şeyler yazıldığını savunan Cinkaya, “Hocamız takımın başında. Hatta dün akşam futbolcularımızla tesislerde taktik toplantısı yaptılar.” dedi.

Yönetime talip olanların bulunduğu söylentileri konusundaki soru üzerine Cinkaya, “Evet öyle. Hatta Turgay Mersin’in adı geçiyor. Turgay abi zaten bizim görüştüğümüz bir ağabeyimiz. Eğer öyle bir konu varsa gerçekten bugün yarın açıklama yapılırsa Denizlispor’un menfaatine olur. Biz yeni gelecek yönetimin yüzde 100 arkasındayız. Destekleyeceğimizi de açıkladık. Mutlu oluruz, yanlarında oluruz. Eğer bunlar gerçeği yansıtmıyorsa da lütfen ‘yansıtmıyor’ açıklaması yapsınlar ki Denizlispor’umuz zarar görmesin.” diye konuştu.

Takıma takviye olup olmayacağı sorusuna Cinkaya, “Takviye var, hatta iki oyuncumuz şu an uçakta. Önümüzdeki hafta başı o isimleri de açıklayacağız. Transfer yasağı son anda Adam Stachowiak’tan geldi. 127 bin avro civarında bir para… Onu da hemen yarın yatırıp transfer yasağını kaldıracağız.” cevabını verdi. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

Eren 20   -  Bağlantı 19 Ocak 2021, 01:05

Bir takım kurmuşsunuz 2-3 kaliteli oyuncu olmaz mı. Oyuncuların %90 ı işe yaramaz.

ABBAS KARA   -  Bağlantı 17 Ocak 2021, 22:09

başta ali çetin sonra sizler yeterki gidin gelecek birileri bulnur sayın cinkaya siz paranıza para katıyorsıubz.geçen ödemedinz takımı bu hale düşürdünz he rmaç olayçıkarıp aldırdğınız cezalardan da borç batağına sürürklediz DENİZLİSPOR OLEY

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı