Denizlispor başkanlığı için ismi geçen Turgay Mersin’den ‘aday değilim’ açıklaması - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor başkanlığı için ismi geçen Turgay Mersin’den ‘aday değilim’ açıklaması

Denizlispor başkanlığı için ismi geçen Turgay Mersin’den ‘aday değilim’ açıklaması

Denizlispor’da son dönemde adı başkanlık için geçen iş insanı Turgay Mersin aday olmayacağını açıkladı. Yazılı bir açıklama yapan Mersin yönetime destek olunması gerektiğini ifade etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ocak 2021 Pazar, 22:35

Mersin açıklamasında şu görüşleri aktardı:
“Son günlerde sosyal medyada benimle ilgili Denizlispor Kulübü başkanlık adaylığı haberleri çıkmaktadır. Şu an için başkanlık adaylığım söz konusu değildir. Beni bu göreve layık gören taraftar ve Denizlispor sevenlerine teşekkür ederim.

Yıllarca Denizlispor yönetiminde görev aldım, hiç bir zaman hizmetten kaçmadım. Üstte de belirttiğim gibi şu an için adaylığım söz konusu değildir.

Şu anda seçilmiş bir yönetim kurulu vardır. Bu yönetim kuruluna destek çıkmamız gerekir. Çünkü Denizlispor, Denizli’nin önemli bir markasıdır.

Bütün Denizlispor taraftarları ve iş insanlarının özellikle bugünlerde takıma ve yönetim kuruluna destek çıkmasını arzu etmekteyim. Denizlispor inşallah herkesin desteği ile ligde kalacak ve üst sıralarda yerini alacaktır.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı