REKLAMI GEÇ

Denizlispor, Burdur kampını tamamladı

Denizlispor, Burdur kampını tamamladı

Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Burdur’da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Spor Toto 1.Lig 2022-2023 Sezonu için 25 Haziran’da top başı yapan Altaş Denizlispor, kendi tesislerindeki 20 günlük ilk etap kampın ardından, Burdur Lavanta Tepesi Otel’deki 10 günlük kampını da tamamladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Temmuz 2022 Pazar, 14:00

Transfer yasağı bulunan takımda mevcut kadroyu koruduklarını belirten Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, “Denizli’de 20 gün boyunca günde çift idmanla hazırlıklarımıza başladık. Daha sonra Burdur’da 10 gün yine yoğun bir tempoda çalıştık. Kamp yaptığımız tesisin imkanları, çalışmalarımızı istediğimiz gibi yapmamızı sağladı” dedi.

Burdur kampında hazırlık maçları yaparak futbolcuların son durumunu görme imkanı bulduklarını ifade eden teknik direktör Mesut Bakkal, “Yoğun idman programına rağmen oyuncularımın gösterdiği çalışma isteği ve performanslarından memnunum. Hazırlık maçlarında skor değil, mücadele ve oyun planımızı sahaya istediğimiz şekilde yansıtıp yansıtmadığımız bizim için önemliydi. Elbette eksiklerimiz var. Geride kalan günlerde bu eksiklerimizi gidermenin çalışmalarını yapacağız. Ligin ilk maçına mümkün olduğu kadar hazır gelmek istiyoruz. Genel olarak 1 aydır yaptığımız çalışmalardan memnun olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

25 Temmuz Pazartesi günü sabah idmanıyla kampı tamamlayacak olan Yeşil siyahlı ekipte, futbolculara 2 gün izin veren Mesut Bakkal, Perşembe günü Denizli’de toplanarak çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Altaş Denizlispor, 31 Temmuz Pazar günü İzmir’de Göztepe, 3 Ağustos Çarşamba günü Fethiyespor ve 6 Ağustos Cumartesi günü Nazilli Belediyespor ile Denizli’de hazırlık maçı yapacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı