Denizlispor Kasal, Arı ve Kocal'ı renklerine bağladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor Kasal, Arı ve Kocal’ı renklerine bağladı

Denizlispor Kasal, Arı ve Kocal’ı renklerine bağladı

Denizlispor, defansa üç transfer yaparak, geriyi sağlamlaştırdı. Yusuf Emre Kasal, Taner Arı ve Erdem Kocal, artık yeşil siyahlı ekipte.

/ DENİZLİHABER / 13 Ağustos 2012 Pazartesi, 16:24

Yeşil-Siyahlılar, Almanya 3.Lig takımlarından Jahn Regensburg takımının defans oyuncusu 24 yaşındaki gurbetçi Yusuf Emre Kasal, Ünyespor’dan 25 yaşındaki Taner Arı ve Pendikspor’dan 22 yaşındaki Erdem Kocal’ı renklerine bağladı.

Üç futbolcu da Denizlispor’un TSYD İzmir Şubesi tarafından düzenlenen turnuvada görücüye çıkacak. İmza töreni ise, turnuvadan sonra Denizli’de yapılacak. Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, “İyi transferler yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bu sezon yepyeni bir ekip kurduk. Futbolcu kadrosu büyük oranda değişti. Sistemin oturması ve takımın kaynaşması zaman alacaktır. Denizlispor’a gönül verenler, bize zaman tanısın, sabırlı davransın. Bana göre, yeni kadronun oturması için en az 2 aylık süre lazım” dedi.

Yorumlar

tunca   -  Bağlantı 14 Ağustos 2012, 19:11

takip etmem daha kolay artık

nurhan   -  Bağlantı 14 Ağustos 2012, 09:30

TSYD kupasında Altayla final oynamaya hak kazanan takımımıza başarılar..

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı