Denizlispor, Samsunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor, Samsunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Denizlispor, Samsunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Denizlispor, 27 Eylül Pazartesi günü sahasında Yılport Samsunspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2021 Cuma, 11:31

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde açıklama yapan teknik direktör Serhat Gülpınar, ligin 7. haftasında sahalarında zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını söyledi.

Takımına güvendiğini belirten Gülpınar, “İlk 6 haftada her takımın, her takımı yenecek seviyede olduğunu gördük. Maçların içeride ve dışarıda favorisi olmuyor. Her maç çekişmeli geçiyor. Samsunspor karşılaşmasından 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Tek hedefimiz bu” dedi.

Gülpınar, geç kurulan bir kadro oldukları için kondisyon seviyelerinin henüz istenilen seviyede olmadığını dile getirdi.

Futbolcuların hazır olma süresinin 6-8 haftayı bulduğunu ancak bunu aza indirmeye çalıştıklarını ifade eden Gülpınar, “Takımımızın yüzde 50’si daha yarı seviyede. Bir taraftan kondisyon seviyesini yükseltmeye çalışıyoruz, bir taraftan da maç oynuyoruz. Milli maç arasından sonra takım olarak yüzde 80 seviyesine çıkarız. En son toplanan, en geç çalışmalara başlayan takımız ancak sürekli üstüne koyarak ilerliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Ahmet Kurt   -  Bağlantı 24 Eylül 2021, 14:25

Aman hocam daha fazla beklemeyelim.Türkiye liglerinde ilk devre alınmayan puanlar ikinci devre zor toplanır.biraz daha gayret ve çalışma başarıyı getirir.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı