Denizlispor seçimli genel kurul kararı aldı. Ali Çetin bırakıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor seçimli genel kurul kararı aldı. Ali Çetin bırakıyor

Denizlispor seçimli genel kurul kararı aldı. Ali Çetin bırakıyor

Denizlispor Başkanı Ali Çetin dün akşam yönetim kurulu üyelerini acil toplantıya çağırdı. Yeşil siyahlı yönetim kulübe kongreye götürerek devam etmeme kararı aldı. Mayıs ayı sonunda genel kurul yapılacak. Diğer yandan kalan maçlara gençlerle çıkacakları iddialarını yalanlayan Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, “Eksiklerin yerine genç oyuncular görev alabilir ama kalan maçlarımıza tamamen gençlerle çıkacağımız iddiaları yalan” diye konuştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Mayıs 2021 Perşembe, 14:10

10 yıl beklediği süper ligde ikinci sezonunda düşen ilk takım olan Denizlispor’da Başkan Ali Çetin ve kurmayları devam etmeme kararı aldı. Dün akşam acil toplanan Denizlispor yönetimi kongre yapma kararı aldı. İddialara göre Başkan Ali Çetin ve kurmayları kulübü ay sonuna kadar  kongreye götürüp görevi devretmeye karar verdi.

Diğer yandan Denizlispor’da alacakları ödenmediği için kulübe ihtar çeken Şilili oyuncu Angelo Sagal’ın takımdan ayrılmaya hazırlandığı öğrenildi. Tesislerdeki eşyalarını toplayan oyuncunun takım arkadaşları ile vedalaştığı belirtiliyor. Futbolcunun sözleşmesini tek taraflı fesih hakkını dün elde ettiği kaydedildi. Diğer yandan yine alacakları ödenmediği için ihtar çeken ve iki hafta önce fesih hakkı elde eden Murawski ise takımla çalışmalarını sürdürüyor.

Ligde kalan üç maçına genç oyuncularla çıkacağı sıklıkla sosyal medyada gündeme gelen Denizlispor’da Profesyonel Şubeden Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, kalan üç maça iddia edildiği gibi tamamen gençlerle çıkma durumlarının olmadığını belirterek; “Altyapı takımı ile sahaya çıkacağımız söyleniyor bu doğru değil. Elbette sakat ve cezalı oyuncularımız yerine genç oyuncularımıza görev verilebilir. Bu tamamen hocamızın tasarrufundadır” diye konuştu.

Yorumlar

Ali Güven   -  Bağlantı 7 Mayıs 2021, 16:13

Müjdat Keçeci iyi bir yönetim kurulu oluşturalım. Süper Lig, Birinci Lige benzemez dediydi. Adamı topa tuttuk. Ali Çetin çıkardı Süper Lige diye. Şimdi görüyorum da adam doğru demiş. Süper Lig Ali Çetin in harcı değil.

tansu dayan   -  Bağlantı 7 Mayıs 2021, 09:59

bekir ar bey ne güzel demiş duygulara tercüman

Krezus   -  Bağlantı 7 Mayıs 2021, 05:01

Denizlispor un kadrosuna bakıldığında 3/2 si yabancı adam ihtar çekmiş çeker denizli nin kaç ilçesi köyü var bunların çoğunun takımı var burdan çok iyi futbol oynayan gençler var al bunları takıma para bile almaz hem o çuvalla para alanlardan daha iy

Sa   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 18:04

Şaka gibi şampiyon takımı al saçma menejer transferleriyle kulübü mali olarak bitir,Enkazı başka toplasın hep mi aynı seneryo.Madem Buduruma siz getirdiniz toplamakta sizin işiniz olmalı.Başkanlar Kendi Yönetimindeki Zarardan Sorumlu Olmalı.

bekir ar   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 16:01

sana yapamassın dedik yaparım dedin ali
ligde kalsın dedik ilk 5 dedin ali
transfer dedik ligde kalırız dedin ali
şimdi ayıkla pirincin taşını ali
elele verdin horozu düşerken izledin ali
borç batağına soktun enkaz bıraktın ali
bizlere ayıp ettin ali

Muhammed mert   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 15:56

keşke takımı düşürmeden bırakabilseydi…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı