REKLAMI GEÇ

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak: Mağlubiyet alacağımızı düşünmüyorduk

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak: Mağlubiyet alacağımızı düşünmüyorduk

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak, Erzurumspor FK mağlubiyetinin ardından, “Biz tempo olarak düşeceğimizi bekliyorduk ama böyle bir mağlubiyet alacağımızı düşünmüyorduk. İnşallah önümüzdeki günlerde bunu telafi edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Mart 2023 Pazar, 23:30

Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında Denizlispor, sahasında Erzurumspor Futbol Kulübü’ne 2-0 yenildi. Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak, “Hakem arkadaşları tebrik ediyorum, iyi bir maç yönettiler. Rakibimiz Erzurumspor’u tebrik ediyorum iyi bir mücadele ettiler. Direnç gösterdiler, kazandılar 3 puan aldılar. Ama ben kendi oyuncularımı da tebrik ediyorum. Çok mücadele ettiler, kazanma istekleri üst düzeydeydi oyna yansıtamadığımız bazı şeyler var. Çok pas yapamadık, önde top tutamadık bunları biliyoruz.
Fakat rotasyon yapamayınca elimizdeki dar kadroyla beraber haftayı 3 maçla çıkartamadık. Biz tempo olarak düşeceğimizi bekliyorduk ama böyle bir mağlubiyet alacağımızı düşünmüyorduk. Puanı kurtarsak avantaj olarak görüyorduk. Ama bununla beraber geriye düşmeyeceğiz. Yani kaybettiğimiz 6, 9 puan veya 12 puanlık bir maç. Fakat bu çocuklar, bu takımı 2 puandan aldılar, buraya kadar getirdiler.
Önümüzdeki haftalarda daha haftalık maçlara düşeceğiz. Daha da dinlenmiş olacağız ve kazanacak olduğumuz çok maçlarımız var. Bu çocuklar çok maç kazandı, yine kazanacaklar. Sorunları biliyoruz ama federasyondaki maalesef arkadaşlar planlama konusunda bizleri zor duruma sokuyorlar.

Yani 7 günde pazar, çarşamba maç, Ankara’ya git 7 saat gidiş-geliş ve tekrar pazar günü maç zor. Erzurum takımı 2 maç oynadı, biz 3 maç oynadık. Biz istediğimiz direnci gösteremedik ama oyuncularımı yürekli. Herkes fedakarlık yapıyor. Bu işin üstesinden geleceğiz. İnşallah önümüzdeki günlerde bunu telafi edeceğiz” diye konuştu. İHA

Yorumlar

Horozigo   -  Bağlantı 13 Mart 2023, 03:05

Sezon bitince ligten düşünce telafi edersiniz 90dakka boyunca maçta doğru düzgün atak bile yapmadınız oyuncularda ruh yok hepside çöp

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı