Denizlispor’da ‘istifa’ sesleri yükseliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlispor’da ‘istifa’ sesleri yükseliyor

Denizlispor’da ‘istifa’ sesleri yükseliyor

Denizlispor’da çok kritik Kayserispor maçının kaybedilmesinden sonra istifa sesleri yükselmeye başladı. Denizlispor Başkanı Ali Çetin ilk defa içinde istifa geçmeden ‘istifa edebileceğini’ açıkladı, yönetici Taner Atilla’nın istifası istendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ocak 2021 Perşembe, 10:57

Denizlispor’da kötü gidiş durdurulamazken, çok kritik Kayserispor maçının kaybedilmesi ve futbolcu Recep Niyaz’ın ‘Saha dışındaki sorunlara’ dikkat çekmesiyle istifa sesleri yükselmeye başladı.

‘ÇAKMAK SATTIK, BAYRAK ASTIK’
Genelde alınan galibiyetler sonrası ‘daha iyi olacak’ minvalinde açıklamalarıyla bilinen Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bu kez yenilgi sonrası konuştu. Kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Çetin, içinde ‘istifa’ kelimesi geçmeyen açıklama ile istifa sinyali verdi.
Çatin, takımın zor günlerinde göreve geldiklerini belirtip, çok çalıştıklarını söylediği açıklamasında, “Göreve geldiğimiz günden bugüne tüm yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yaparak maddi ve manevi anlamda kulübümüze hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.
Tüm gücümüzü Denizlispor uğruna harcamaktan hiçbir zaman kaçınmadık, görevde olduğumuz süre boyunca kaçınmayacağız.
Çakmak satarak, bayrak asarak ve diğer tüm imkanlarımızı seferber ederek kulübümüze karşılıksız gelir kaynakları bulmak için gece gündüz demeden çalıştık” dedi.

“DAHA YARARLI OLABİLECEK OLUŞUMLAR…”
Çetin, görevi bırakabileceğini de şu sözlerle aktardı:
“Maddi ve manevi anlamda Denizlispor’a yararlı olabilecek oluşumlara elimizden gelen tüm yardımı yapacak, kulübümüzün daha iyi yerlere gelebilmesi için ben ve yönetim kurulu üyelerim gerekli tüm desteği vereceğinin bilinmesini istiyorum.
Bu bayrağı daha ileriye taşıyabilecek ve devamlılığını sağlayacak bir yönetim çıkana kadar görevimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz.
Aslolan Denizlispor’dur.”

TANER ATİLLA’NIN İSTİFASI İSTENDİ
Öte yandan Denizlispor yöneticisi Taner Atilla’nın yönetim kurulundan istifasının istendiği iddia edildi. Denizlispor’dan resmi olmadığı öğrenilen açıklamaya ulaşıldı. Açıklamada, “Mevcut yöneticilerimizden Taner Atilla’nın 4 ay önce taahhüt ettiği 500.000 TL’yi ödememesi ve yönetim kurulu üyelerimizin onaylamadığı işleri yapması üzerine Başkan Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri kendisinin istifasını beklemektedir” denildi.

Yorumlar

yaşar   -  Bağlantı 7 Ocak 2021, 15:05

Sayın başkan bu futbolcuları alırken hiç araştırmadınız. süper liğde en zayıf kadro denizlisporda. Bu sene liğde kalırsanız mucizeeee.

ABBAS KARA   -  Bağlantı 7 Ocak 2021, 12:29

yeterki git denizlispor hiç başkansız kalsa daha iyi yerlede olur kendi paranı al hatta faizlerinide al futbolcula ödme yapma günah keçisi olara taner atiilayı göster .nerdesin corona götür bunalrı kurtulsun şu takım

Kazım Dalarslan   -  Bağlantı 7 Ocak 2021, 11:23

DENİZLİ’spor 1966 dan beri sahipsiz kalmadı kalmazda biran önce defolun gidin siz orda olduğunuz müddetçe köşe yönetimi talip olmaz

Onur   -  Bağlantı 7 Ocak 2021, 11:20

Bize bizim bilmediğimiz haberler verin. Herkes kafasını kuma soktu. Eyyy Denizli basını kış uykusu ne zaman bitecek?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı