REKLAMI GEÇ

Denizlispor’da Teknik Direktör Mesut Bakkal oyuncuların performanslarından memnun

Denizlispor’da Teknik Direktör Mesut Bakkal oyuncuların performanslarından memnun

Yeni sezon öncesi hazırlıklara Burdar’da devam eden Altaş Denizlispor’da Teknik Direktör Mesut Bakkal, oyuncularının kamp sürecindeki çalışma temposu ve isteğinden memnun olduğunu belirterek, “10 günlük kamp ve oynayacağımız hazırlık maçları, ligdeki ilk maç öncesi son durumumuzu görmemize imkan sağlayacak. Mevcut kadromuzla en iyisini nasıl yapacağımızın peşinde olacağız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Temmuz 2022 Pazartesi, 14:05

20 günlük Denizli kampının ardından geldikleri Burdur’da iyi bir çalışma imkanı bulduklarını ifade eden teknik direktör Mesut Bakkal, “Kamp yaptığımız tesis gerçekten çok iyi. Burdur gibi nüfusu az ancak coğrafi olarak büyük fırsatlar sunan şehirlerimizde, bu gibi önemli yatırımların yapılması ülke sporumuzun gelişmesi açısından sevindirici. Kulüplerimiz kamp konusunda artık daha fazla seçenekleri değerlendirme imkanı buluyor. Tesisler ülke genelindeki coğrafi bölgelere yayıldıkça, hem hizmet kalitesi artıyor hem de kulüplerimiz daha iyi çalışma şartlarına kavuşuyor” dedi.

Burdur kampında fiziksel, teknik taktik ve mental olarak çalışma yaptıklarını, oynayacakları hazırlık maçları ile de takımın son durumunu görme imkanı bulacaklarını kaydeden Bakkal, “Yoğun bir idman programımız var. Hazırlık maçlarında skor değil, oyun planımızı sahaya yansıtmak ve oyuncularımızın durumunu görmek bizim için daha önemli. Mevcut kadromuzla en iyisini nasıl yapacağımızın peşinde olacağız. Burdur kampı eksiklerimizi giderme konusunda da bize büyük katkı sağlayacak. Oyuncularımın çalışma temposu ve isteğinden memnunum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı