REKLAMI GEÇ

Denizlispor’dan Erzurumspor orta ve VAR hakemlerine tepki

Denizlispor’dan Erzurumspor orta ve VAR hakemlerine tepki

Denizlispor yönetimi, akşam oynanan Erzurumspor FK maçındaki hakem kararlarına tepki gösterdi. Yönetim, hakemlerin yanlı davrandığını ileri sürdü, “Maç kazanılır, kaybedilir. Ancak bu kazanma ve kaybetmeler, takımların değil maçı yönetenlerin kararı ile olacaksa, binlerce kilometre yol gidip, yüzbinlerce TL masraf yapmaya ne gerek var?” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Ekim 2022 Salı, 11:38

Denizlispor’dan yapılan açıklamada şu görüşler aktarıldı:
“Spor Toto 1.Lig 7.haftasında oynadığımız Erzurumspor FK maçı, Türk futbolunun neden kaoslardan kurtulamadığının bir örneğine daha ev sahipliği yapmıştır.
Daha maçın başlarında 3 futbolcumuzun içinde bulunduğu pozisyonda, son adam yorumu yapan ve oyuncumuza kırmızı kart göstererek takımımızı eksik bırakan VAR ve maçın hakemi kaderimizle oynamış, skora doğrudan etki etmiş ve emeklerimizi çalmıştır. 3 kişiyi bir kişi gibi görme maharetiyle (!) taraflı tarafsız herkesi şaşkına çeviren o gözlerin, bu pozisyondan birkaç dakika sonra oyuncumuza vurulan dirseği görmekte aynı mahareti (!) gösterememesine de niyetleri ortaya çıktığı için şaşırmadığımızı belirtmek isteriz. Hakemleri vicdanları ile baş başa bırakmak isteriz ancak vicdan muhasebelerinin emeklerimizi geri getirmeyecek olması nedeniyle bunu da gereksiz görüyoruz.
Ligde alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren iki takımın kritik maçına bu atamayı yapanlar, gereğini yapmadıkları taktirde emeklerimizin çime gömülmesinden hakemler kadar sorumlu olacaktır.
Maç kazanılır, kaybedilir. Ancak bu kazanma ve kaybetmeler, takımların değil maçı yönetenlerin kararı ile olacaksa, binlerce kilometre yol gidip, yüzbinlerce TL masraf yapmaya ne gerek var?
Amaç, 56 yıllık kulübümüzü ilk defa erkenden bir alt lige göndermekse, bunu amaçlayanların hevesleri kursaklarında kalacaktır.
Altaş Denizlispor Kulübü olarak; Erzurum’da kazanmamızı istemeyenleri unutmayacağımızı, eyyam kaybedene, adalet kazanana kadar mücadele edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Yorumlar

Can Erdem   -  Bağlantı 5 Ekim 2022, 23:28

Nasıl yani o pozisyonda üç oyuncu ile yan yana olan adam düşünce kırmızı mı veriliyor gerçekten yazık hala hakemler ve vardalar

Dadaş İsmail   -  Bağlantı 5 Ekim 2022, 10:24

Evet bir Erzurumlu olarak Denizli’sporun bir nebze hakkı yendi maalesef alt taraftaki takımları birbirlerine düşürüp kefeni yırtan kurtuluyor maalesef maalasef sizlerede başarılar diliyorum

Fatih   -  Bağlantı 5 Ekim 2022, 07:02

Bir erzurumspor lu olarak takımımdan utandım. 9 kişilik bir takımı kendi sahasında zor yendi.

M.ali özhan   -  Bağlantı 4 Ekim 2022, 12:11

Gökhan Süzen tecrübesine yakışmayan bir hareketle takimini yalniz birakti yazik oldu hem kendisine hem takima. Leo nun hareketi karambol sarıkart yeterliydi bana göre

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı