REKLAMI GEÇ

Galatasaray maçının kahramanı: Kaleci Abdulkadir Sünger

Galatasaray maçının kahramanı: Kaleci Abdulkadir Sünger

Denizlispor’un genç kalecisi Abdulkadir Sünger, Galatasaray maçında yıldız gibi parladı. Sayısız kurtarışa imza atan genç kalecinin bir de golde imzası var…

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Aralık 2021 Çarşamba, 00:35

Ziraat Türkiye Kupası 5’nci tur maçında İstanbul’da Galatasaray’ı penaltılarla eleyen Denizlispor’da, takımın başarısına ek olarak konuşulması gereken isim genç kaleci Abdulkadir Sünger oldu.

Genç kaleci, takımının ateşleyicisi gibi çalıştı ve tam 18 muhtemel golü engelledi. Penaltıcılar listesinde gecenin yıldız ismi Abdulkadir’in de ismi vardı.

Teknik direktör Fatih Tekke, genç kalecinin sadece eldivenine değil ayaklarına da güvendiğini gösterdi ve böylelikle belki de genç kalecinin ismi tarihe geçti. Çünkü Abdulkadir Sünger sayısız kurtarışın yanında bir gol atarak; şüphesiz, takımın turdaki en büyük mimarlarından biri oldu.

Denizlispor da genç kaleciye sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ayrıca teşekkür etti. Abdulkadir’in ismi Twitter’da en çok konuşulan konular arasında yer aldı ve övgüyle bahsedildi.

Denizlispor İstanbul’da destan yazdı: Turu penaltılarda aldı

Yorumlar

basicman   -  Bağlantı 29 Aralık 2021, 12:48

umarım bu maç ona basamak olur,ancak iyi bir kariyer için,kendine yatırım yapması,sıkı bir eğitime girmesi,fiziksel performansını artırması lazım,iyi bir mentöre ihtiyacı var ve hemen menajerlerin eline düşmesin yoksa kaybolur gider!

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı