Yukatel firması, Denizlispor ile olan sözleşmesini feshedip sponsorluktan çekildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yukatel firması, Denizlispor ile olan sözleşmesini feshedip sponsorluktan çekildi

Yukatel firması, Denizlispor ile olan sözleşmesini feshedip sponsorluktan çekildi

Denizlispor’un 2 yıl önce isim, forma ve stadyum sponsoru olan Yukatel firması, kulüple olan sözleşmesini feshederek sponsorluktan çekildi. Yeşil-siyahlı ekibin böylece bir yıllık gelir kaybı ise 11 Milyon 200 bin lira oldu

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Temmuz 2021 Çarşamba, 15:00

Süper Lig’den düşme acısını yaşayan, sportif başarısızlık ve mali sorunlarla boğuşan, henüz yeni bir yönetim de belirleyemeyen Denizlispor’da kaos derinleşiyor.

Kadrosu dağılan, transfer yasağı da bulunan Yeşil-siyahlı ekipte isim, forma ve stadyum sponsoru olan Yukatel firması, yeşil-siyahlı kulüple olan sözleşmesini feshetti.

Denizlispor’la 2 yıl önce yıllık 1.1 milyon Euro’dan 5 yıllık anlaşma imzalayan firmanın sponsorluktan çekilmesi ile kulüp en önemli gelir kaynağını da kaybetti.

Anlaşmanın sonlandırılması ile birlikte Denizlispor, sosyal medya hesaplarından Yukatel ismini ve fotoğraflarını kaldırdı. Denizli ekibinin bir yıllık gelir kaybı ise 11 Milyon 200 bin lira oldu.

Yorumlar

Ard   -  Bağlantı 15 Temmuz 2021, 11:03

Bir zamanlar eskişehir vardı koceli vardı kök sokturuyordu 4 büyüklere malesef denizlide eskişehirin kocaelinin yaşadığı duruma düşme olasılığı çok yuksek

ÖMER TÜRKERİ   -  Bağlantı 15 Temmuz 2021, 02:06

YAZIKLAR OLSUN ..DENİZLİNİN ÇOK ZENGİN VARLIKLI İŞADAMLARI VE FABRİKATÖRLERİ VAR AMA HEPSİDE PİNTİ VE CİMRİ NE OLUR 2-3 ZENGİN İŞADAMI BİRLİKTE ŞU KULÜBÜ AYAĞA KALDIRSA…. VEYA NAZİF ZORLU NE OLUR SADECE SERÇE PARMAĞINI DOKUNDURSA….

Meraklı   -  Bağlantı 14 Temmuz 2021, 17:10

Denizlispor’un dağılması an meselesi…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı