REKLAMI GEÇ

Amatörler, tertip komitelerini seçti

Amatörler, tertip komitelerini seçti

Denizli Amatör Kulüpler Toplantısı, futbol il temsilcisi, süper lig ve 1. amatör küme ile genç takımlar tertip komitesi seçimleri yapıldı.

/ DENİZLİHABER / 20 Ağustos 2009 Perşembe, 16:13

Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda yapılan seçimlere; Gençlik ve Spor İl Müdürü Ayvaz Polat, Denizli ASKF Genel Başkanı Feyyaz Ceşen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol İl Temsilcisi Metin Hüyük, Tüfad Denizli Şube Başkan Yardımcısı Namık Kemal Sarıyer, TFFHGD Denizli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Halit Altıntaş, İl Hakem Kurulu Atama Sorumlusu Hayati Ünal, Futbol Saha Komiserleri Denizli Şube Başkanı Hayrettin Coşkun, İl Disiplin Kurulu Üyeleri Köksal Çekerek, Mehmet Ali Öztürk, spor camiasının duayenleri ve kulüp temsilcileri katıldı.

Divan Başkanlığı’na İl Disiplin Kurulu Üyesi Köksal Çekerek Yardımcılığına Paü Gençlikspor Kulübü Başkanı Kerim Çıralı Katip Üyeliğe ise HİF Denizli Temsilcisi Veli Çokak getirildi. Açılış ve yoklamanın ardından 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı, istiklal marşı okundu ve gündem gereği Divan Başkanı Futbol İl Temsilcisi Metin Hüyük’e söz verdi.

Toplantıda Divan Başkanlığı’na Köksal Çekerek’in seçilmesinin ardından konuşan Denizli ASKF Genel Başkanı Feyyaz Ceşen, göreve geldikleri ilk yıldan itibaren yapılan faaliyetleri anlattı. Konuşmaların ardından Futbol İl Temsilciliği seçimine geçildi. Yapılan oylama sonucunda Metin Hüyük 40 oyla güven tazeleyerek yeniden temsilciliğe seçilirken, Süper Lig ve 1. Amatör Küme Tertip Komitesi seçimlerinde Kadir Kabaklıoğlu, Halil Kurt ve Bahtiyar Mat, Genç Takımlar Tertip Komitesi Üyeliğine Şeref Varol, Enver Tarhan ve Ali Orak seçildi. Seçimlerin yapılmasının ardından, lig grupları ile ilgili taslaklar hazırlandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı